Przeboje Wiadomości branżowe

Wybierz swoje najlepsze zdjęcia i przekaż 1 grosz na bezdomne zwierzęta

Weź udział w konkursie fotograficznym trwającym w serwisie SwiatObrazu.pl, aby wspomóc Fundację Azylu pod Psim Aniołem. Redakcja SwiatObrazu.pl przekaże Fundacji Azylu pod Psim Aniołem 1 grosz za każdą zgłoszoną fotografię do

Weź udział w konkursie fotograficznym trwającym w serwisie SwiatObrazu.pl, aby wspomóc Fundację Azylu pod Psim Aniołem.

Redakcja SwiatObrazu.pl przekaże Fundacji Azylu pod Psim Aniołem 1 grosz za każdą zgłoszoną fotografię do jednego z obecnie trwających konkursów w serwisie SwiatObrazu.pl: “Wodne skojarzenia”, “Lato kolorów” lub “Podróżujesz? Pokaż swoje zdjęcia i wygraj torby Lowepro”.

15 września 2012 roku podsumujemy ilość zgłoszonych zdjęć i przekażemy powstałą kwotę Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Teraz możecie pomóc w adopcji zwierząt ze schroniska – wystarczy, że wybierzecie swoje najlepsze zdjęcia i zgłosicie je na wybrany konkurs.

By zgłosić fotografię do któregoś z konkursów, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do odpowiedniej kategorii konkursowej w profilu użytkownika.

“Wodne skojarzenia”

Konkurs “Wodne skojarzenia” daje możliwość twórczej interpretacji tematu roli wody w naszym życiu. Pokaż czym dla Ciebie jest woda, jakie budzi skojarzenia, jakie obrazy podsuwa Ci wyobraźnia. Dla laureatów przewidziano następujące nagrody:

  • I miejsce 2000 zł netto
  • II miejsce 1500 zł netto
  • III miejsce 1000 zł netto

20 wyróżnień to nagrody przyznane przez redakcję SwiatObrazu.pl w postaci dostępu do wybranego błyskawicznego e-kursu spośród następujących tytułów:

Regulamin

Galeria konkursowa

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2012 roku.

“Podróżujesz? Pokaż swoje zdjęcia i wygraj torby Lowepro”

Konkurs “Podróżujesz? Pokaż swoje zdjęcia i wygraj torby Lowepro” to szansa na zaprezentowanie kadrów, w których zamknęliście swoje wspomnienia z odwiedzonych miejsc. Wybierz swoje najciekawsze fotografie i zaprezentuj je w jednej z trzech konkursowych kategorii: reportaż, portret, krajobraz.

Czekają nagrody:

  • I miejsce w  trzech kategoriach konkursowych: reportaż, portret, krajobraz – LOWEPRO DSLR Video Fastpack 150 AW
  • II miejsce w  trzech kategoriach konkursowych: reportaż, portret, krajobraz – LOWEPRO  Photo Traveler 150
  • III miejsce w trzech kategoriach konkursowych: reportaż, portret, krajobraz – LOWEPRO Event Messenger 150 (czytaj test)
A to już wiesz?  Bank BGŻ wspiera prasę lokalną

Regulamin

Galeria konkursowa

Konkurs trwa do 29 września 2012 roku.

“Lato kolorów”

Konkurs “Lato kolorów” stanowi świetną okazję do rozwijania w sobie wrażliwości na kolory oraz świadomości ich wpływu na nas. Pokaż, jakie kolory otaczają Cię tego lata i walcz o nagrody:

  • I miejsce Tablet Bamboo Fun M z dodatkowym zestawem Wireless Kit
  • II miejsce Tablet Bamboo Fun S z dodatkowym zestawem Wireless Kit
  • III miejsce Tablet Bamboo Pen & Touch z dodatkowym zestawem Wireless Kit

Regulamin

Galeria konkursowa

Konkurs trwa do 17 września 2012 roku.

Informacja pochodzi z Internetowego Dziennika o Fotografii i Wideo SwiatObrazu.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy