Przeboje Wiadomości branżowe

Wspólny projekt świąteczny RUCH S.A. i Nexto.pl

Nexto.pl we współpracy ze swoim głównym inwestorem RUCH S.A. przygotowało specjalną akcję świąteczną. W jej trakcie sprzedawane będą ebooki, książki papierowe, czytniki, tablety i wiele innych. Wszystkie dostępne na platformie www.okazje.nexto.pl oraz w kioskach RUCH w całej Polsce.

Jest to pierwszy tak duży projekt w Polsce współpracy księgarni internetowej z fizycznymi punktami sprzedaży. Od dzisiaj dystrybucja ebooków nie jest ograniczona tylko do formy elektronicznej, gdyż w każdym kiosku można kupić książkę papierową oraz ebooka. W przypadku tego drugiego drukowany jest specjalny kod na wzór doładowań do telefonów, który klient w łatwy sposób aktywuje przez stronę internetową lub dedykowaną aplikację mobilną Nexto Reader. Dodatkowo wszystkie produkty z oferty można zamówić online na stronie www.okazje.nexto.pl, a następnie odebrać w wybranym przez siebie kiosku RUCH-u, nie płacąc za przesyłkę.

Akcja świąteczna jest projektem pilotażowym. Daje on ogromne możliwości obydwu zaangażowanym podmiotom oraz współpracującym z nimi partnerom ? wydawcom, producentom oraz dystrybutorom produktów.

Obecna promocja trwa od 26.11 do 07.01.2013 r. lub do wyczerpania zapasów.


O Nexto.pl

Nexto.pl jest w Polsce liderem w zakresie sprzedaży książek i prasy w wersji elektronicznej. Każdy z produktów znajdujących się na Nexto.pl można nabyć tanio, bezpiecznie i szybko za pomocą błyskawicznych zakupów ?1 kliknięciem?. Dostępna jest także aplikacja mobilna ?Nexto Reader? pod systemy Android i iOS.

Sklep Nexto.pl został wyróżniony miejscem w pierwszej dziesiątce najlepszych sklepów internetowych w Polsce w 2010 i 2011 roku w rankingu portalu Money.pl w kategorii “Kultura i rozrywka”.

Nexto.pl dostarcza technologię oraz e-publikacje dla największych sieci komórkowych w Polsce ? Plus i Orange. Firma współpracuje obecnie z ponad 120 wydawnictwami z Polski i zagranicy, a jej partnerami są m.in. Wirtualna Polska, Samsung, ASUS. Od sierpnia 2012 spółka RUCH S.A. jest właścicielem pakietu właścicielskiego. NetPress Digital, zarządzające sklepem Nexto.pl, znalazło się także w gronie najlepszych firm technologicznych w Europie w ramach konkursu RED HERRING 100.

Similar Posts