Wiadomości branżowe

Wiosnę zobaczyć można w ESKA TV

Dla wszystkich osób wyczekujących wiosny ESKA TV przygotowała wyjątkowo świeża i ciekawą ofertę programów wiosennych. Ramówka wiosenna to dużo muzyki,  talk-shows, coś wyjątkowego dla raperów oraz pierwszy w Polsce program w 100% realizowany przez gwiazdy, nie przez stację TV! Podczas gdy wszystkie stacje telewizyjne starają się pokazać co sławne lub mniej

Teaser

Dla wszystkich osób wyczekujących wiosny ESKA TV przygotowała wyjątkowo świeża i ciekawą ofertę programów wiosennych. Ramówka wiosenna to dużo muzyki,  talk-shows, coś wyjątkowego dla raperów oraz pierwszy w Polsce program w 100% realizowany przez gwiazdy, nie przez stację TV!

Podczas gdy wszystkie stacje telewizyjne starają się pokazać co sławne lub mniej sławne osoby potrafią zrobić w kuchni, ESKA TV wyjątkowo pokazuje Gwiazdy od Kuchni.  Talk ? show  o takim tytule czyli Gwiazdy od Kuchni to nowa propozycja dla osób ciekawych i żądnych informacji o sławach. W sposób naturalny i niewymuszony w kuchennym, przytulnym otoczeniu znani bardzo i trochę mniej opowiedzą o skrywanych i zaskakujących faktach z ich życia.  Premierowe odcinki Gwiazdy od Kuchni są emitowane w niedzielne popołudnia o 15.00, a powtórki można obejrzeć  w środy o 13.05, oczywiście tylko na antenie ESKA TV.

Wyjątkowe miejsce, nie tylko w ramówce wiosennej, ale również w historii telewizji ma szansę zająć program ?Kamera! Akcja!Gwiazdy!?. To pierwszy w polskiej telewizji show realizowany przez gwiazdy. Każda z zaproszonych osób otrzyma od ESKA TV kamerę, dzięki której będzie mogła nagrać swój własny program, podzielić się zapisem video swojego dnia czy też przekazać widzom ciekawe informacje w formie zbliżonej do video-bloga. Dzięki temu widzowie będą mogli ocenić kreatywność i pomysłowość gwiazd.  Na wyniki pracy gwiazd ESKA TV zaprasza w soboty o 19.00, programy powtórkowe będzie można obejrzeć w poniedziałki o13:05 oraz w czwartki o 22.00.

Spełnieniem marzeń dla rosnącej liczby osób będących fanami rapu będzie prawdopodobnie program RapTime, prowadzony przez dwójkę hip-hopowców. RapTime to wywiady i newsy ze świata rapu i hip-hopu, to wizyty u gości (zarówno raperów jak i producentów), a także rap od backstage?u czyli relacje z koncertów czy planów teledysków. Premierowe odcinki RapTime można obejrzeć w każdy wtorek o 21.00, a powtórki w każdy piątek o 23.00 i w sobotę o 20.00.

A to już wiesz?  Adventure World Warsaw Parks & Resort og?asza rozpocz?cie budowy

ESKA TV nie porzuca swoich flagowych i popularnych programów, więc w ramówce zostają Fejslista (lista przebojów układana przez fanów profilu ESKA TV na facebooku), Gorąca 20 czy ESKA TV News.

Ważna informacja dla wiernych fanów ESKA TV to fakt, iż w skutek połączenia platformy N i Cyfry+, ESKA TV  można oglądać obecnie na kanale 143 w połączonej NC+.

Wszystkie programy stacji z nadejściem wiosny otrzymały również nową oprawę graficzną i video, która ma za zadanie odzwierciedlać zmiany na antenie.

Wiele kluczowych informacji o obu programach widzowie ESKA TV znajdą na stronie www.eska.tv oraz na oficjalnym fanpage?u stacji: www.facebook.com/EskaTV .

O ESKA TV

ESKA TV to projekt Grupy Radiowej Time (ESKA, ESKA ROCK, VOX, WAWA) skierowany do młodych ludzi. Na ESKA TV prezentowane są najświeższe klipy artystów znanych z anteny Radia ESKA, ekskluzywne wywiady, programy o tematyce muzycznej, plotki o gwiazdach światowego show businessu i informacje o najlepszych imprezach.

ESKA TV tworzą ludzie kochający media i nowe wyzwania, dla których zawsze najważniejszy jest widz. Wśród Vidżejów są takie postaci znane z radiowej ESKI, jak: Puoteck, Jankes, Adrian Harasim czy Kinga Zdrojewska

ESKA TV znajdziesz na:
Eska.tv
facebook.com/eskaTV

< 239151" >

Źródło faceADDICTED. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy