Wiadomości branżowe

?Whiplash? ? oscarowy hit już w serwisie Chili

?Whiplash? to kolejny przebój kinowy, który dołączył do oferty filmów muzycznych w serwisie Chili. Jego polska premiera miała miejsce zaledwie kilka miesięcy temu. Kto nie zdążył, właśnie otrzymuje okazję obejrzenia filmu z legalnego źródła, na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu. A dzięki niespotykanej w innych serwisach VOD funkcji download, może oglądać filmy offline.

Platforma Chili dostępna jest bez abonamentu na wszystkich urządzeniach podłączonych do internetu ? od Smart TV poprzez komputery PC, Mac, Chromecast, aż po smartfony i tablety. Wszystkie filmy i seriale można oglądać w formie streamingu i w trybie offline, korzystając z opcji download.

?Whiplash? – z wielu powodów film ważny

Są filmy, które po prostu trzeba zobaczyć. Są ważne dla danych czasów, z powodu podjętych tematów, sposobu operowania obrazem i dźwiękiem czy brawurowej gry aktorskiej. O takich filmach rozmawia się na spotkaniach towarzyskich, są punktem wyjścia do szerszej dyskusji. Należy do nich ?Whiplash?, film ważny nie tylko dla fanów jazzu, ale dla wszystkich miłośników muzyki, którzy ciekawi są drogi artysty na szczyt.

Główny bohater Andrew jest utalentowanym uczniem konserwatorium muzycznego na Manhattanie, gdzie trafia do grupy prowadzonej przez okrutnego geniusza. Chłopak zaczyna dążyć do doskonałości za wszelką cenę. ?Whiplash? pokazuje historię, która wymyka się jednoznacznym ocenom. Jedno jest pewne ? żadnego widza nie pozostawi obojętnym.

Wielkim atutem filmu jest aktorski popis J.K.Simmonsa w roli bezwzględnego nauczyciela. W 2015 roku został on nagrodzony Oscarem za najlepszą rolę drugoplanową oraz Złotym Globem, a twórcy filmu otrzymali także dwie kolejne statuetki Oscara za najlepszy montaż i dźwięk.    

Chili ? masz wybór

Ceny filmów w serwisie Chili są różne w zależności od opcji: wypożyczenia lub zakupu filmu, jak również od wybranej jakości. Do wyboru są trzy: SD, HD lub HD+. W przypadku ?Whiplash? ceny przedstawiają się następująco: od 14.90 zł za wypożyczenie filmu, od 49,90 zł za jego zakup.  

Miłośnicy filmów muzycznych mają do wyboru szeroką ofertę platformy Chili, która dzięki współpracy z czołowymi amerykańskimi wytwórniami stale uzupełniana jest o kolejne nowości takie jak ostatnio: ?Billy Elliot The Musical?, Michael Flatley’s Lord of the Dance: Dangerous Games?.

Jeszcze w maju pojawią się kolejne filmowe przeboje, niedostępne w żadnym innym serwisie VOD, a są to m.in.: oskarowy ?Birdman?, ?Wild?, ?Kingsman. The secret service?, ?Niezłomny?, ?Exodus. Gods and Kings?, ?Jupiter Ascending?, ?Cezar Chaves?, czy ?When the game stands tall?.


dostarczył infoWire.pl

Źródło CHILI. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #adce   #ale   #andy serkis   #Cate Blanchett   #film   #jest   #king konga   #kino   #nie   #oraz   #Petera Jacksona