LIFESTYLE sztuka

W Elblągu będą bić patriotyczny Rekord Polski

Dnia 11 listopada 2018 roku w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w Elblągu odbędzie się oficjalna próbę pobicia Rekordu Polski we wspólnym śpiewaniu

Data publikacji: 2018-11-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W Elblągu będą bić patriotyczny Rekord Polski
Kategoria: Sztuka, LIFESTYLE,

Dnia 11 listopada 2018 roku w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w Elblągu odbędzie się oficjalna próbę pobicia Rekordu Polski we wspólnym śpiewaniu „Roty”.

Dnia 11 listopada 2018 roku w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w Elblągu odbędzie się oficjalna próbę pobicia Rekordu Polski we wspólnym śpiewaniu „Roty”.

Bicie Rekordu Polski na najwięcej osób śpiewających pieśń patriotyczną rozpocznie się o godzinie 12.15 i potrwa do 12.45. Wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy na Plac Jagiellończyka. Obecny rekord został ustanowiony w maju 2018 roku w Kaliszu – tam odśpiewały tę pieśń 1044 osoby. Aby w Elblągu padł nowy Rekord Polski, „Rotę” musi zaśpiewać przynajmniej 1045 osób jednocześnie.

W ramach obchodów rocznicy odzyskania niepodległości, w Elblągu odbędzie się wiele wspaniałych wydarzeń. Będzie tradycyjny przemarsz ulicami miasta i Bieg Niepodległości, msza oraz koncert Elbląskiej Orkiestry Wojskowej.

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/narodowe-swieto-niepodleglosci-w-elblagu/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
W Elblągu będą bić patriotyczny Rekord Polski Sztuka, LIFESTYLE  - Dnia 11 listopada 2018 roku w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w Elblągu odbędzie się oficjalna próbę pobicia Rekordu Polski we wspólnym śpiewaniu „Roty”.

A to już wiesz?  Andrzej Sikorowski | Empik Galeria Bałtycka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy