Wiadomości branżowe

W co gra Borys Szyc? Tajemnica nowego serialu ujawniona!

Dziś odbyła się polska premiera gry Battlefield: Hardline. Produkcja dostępna na komputery PC i konsole Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PlayStation 3 opowiada o zmaganiach policjantów i gangsterów. Poza trzymającą w napięciu kampanią budzącą skojarzenia z najlepszymi serialami kryminalnymi, gra oferuje również intensywne zmagania w sieci, które są znakiem firmowym serii.

W promocji gry wziął udział Borys Szyc. Aktor zagrał w serii krótkich zwiastunów, które utrzymane były w konwencji zapowiedzi nowego serialu kryminalnego. Trzy dotychczas opublikowane filmy na dedykowanym kanale w serwisie YouTube obejrzano już ponad milion razy. Dziś pokazano finalny zwiastun, w którym Borys Szyc ujawnia tajemnicę nowej produkcji. Ostatni ze zwiastunów, można już obejrzeć w serwisie YouTube: www.nowyserial.pl

Gra Battlefield Hardline przeznaczona jest dla dorosłych graczy, którzy pragną na własnej skórze poczuć jak to jest zaplanować i przeprowadzić napad na bank albo też, jako stróże prawa, próbować taką akcję powstrzymać. Pełno w niej emocjonujących zwrotów akcji, intensywnych wymian ognia oraz pościgów samochodowych i nie tylko. Gracze będą mieli możliwość wsiąść na motor, pilotować śmigłowce a nawet usiąść za kierownicą cysterny z paliwem. Autorzy gry postawili sobie za cel umożliwienie graczom przeżycie wydarzeń, które do tej pory mogli oglądać jedynie w najlepszych serialach kryminalnych.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Nowy polski serial kryminalny. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy