Wiadomości branżowe

?Uhahaj dziecko? – konkurs Netii i nadawcy Nickelodeon i Nick Jr

Wystartował kolejny konkurs Netii na Facebooku - „Uhahaj dziecko”. Tym razem przygotowany wspólnie z Nickelodeon i Nick Jr. Nagrody dla zwycięzców to żółte kombinezony SpongeBoba - bohatera uwielbianego przez dzieci serialu animowanego, oraz dźwiękomaty Nickelodeon. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 1

Wystartował kolejny konkurs Netii na Facebooku – ?Uhahaj dziecko?. Tym razem przygotowany wspólnie z Nickelodeon i Nick Jr. Nagrody dla zwycięzców to żółte kombinezony SpongeBoba – bohatera uwielbianego przez dzieci serialu animowanego, oraz dźwiękomaty Nickelodeon. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 1 lipca br.

Po zakończeniu konkursu ?Tajemniczy Milioner? przyszła pora na kolejną zabawę dla fanów Netii na Facebooku. Konkurs ?Uhahaj dziecko? został przygotowany wspólnie z nadawcą kanałów dla dzieci Nickelodeon i Nick Jr.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy – poprzez aplikację na Facebooku Netii – dodać krótki film. Ma on pokazać radość dziecka, jego reakcję na wiadomość, że bohaterowie takich bajek, jak SpongeBob Kanciastoporty czy Pingwiny z Madagaskaru zagoszczą na ekranie jego telewizora. Filmy zamieszczane są na bieżąco w galerii konkursowej a internauci, poprzez głosowanie, wybiorą 10 najciekawszych spośród nich.

Zwycięzcy konkursu otrzymają żółte kombinezony SpongeBoba ? głównego bohatera jednej z ulubionych bajek dla dzieci. Wyłonieni zostaną przez Jury Konkursu spośród 10 zgłoszeń, które otrzymają największą liczbą głosów internautów. Dodatkowo, w każdym tygodniu trwania konkursu do wygrania jest 7 dźwiękomatów Nickelodeon.

Konkurs trwa przez dwa tygodnie – od 18 czerwca do 1 lipca br.

Link do konkursu: https://www.facebook.com/netia.sa/app_1512449038975098

 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Zobacz zdjęcie miesiąca w Galerii SwiatObrazu.pl - wrzesień 2011

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy