Przeboje Wiadomości branżowe

Uchwycić marzenia – konkurs fotograficzny

Teaser

Marzenia są po to, żeby je spełniać. Konkurs fotograficzny “Uchwycić marzenia” to pomysł, aby wyruszyć w fotograficzną drogę ku swoim pragnieniom. Wykorzystaj swoją pasję, ciekawość i energię, aby pokazać na zdjęciach swoje marzenia. 

Pamiętaj, że dobre zdjęcia są odbiciem nas samych, powstają, gdy odchodzisz od szablonowego sposobu myślenia i patrzenia. 

SwiatObrazu.pl oraz firma Olympus zapraszają do nadsyłania zdjęć na konkurs, w którym główną nagrodą jest aparat Olympus Stylus 1 – super smukły, niezwykle potężny i wszechstronny.

Nagrody

I miejsce

Olympus STYLUS 1: Super smukły. Niezwykle potężny. Wszechstronny.
 

STYLUS 1 to nowy rodzaj aparatu, który łączy w sobie najlepsze technologie serii STYLUS, innowacyjność serii OM-D i jakość obrazu aparatów D-SLR. STYLUS 1 wyposażony jest w ten sam wizjer elektroniczny co OM-D E-M5, obejmujący 100% kadru. Tym samym najnowszy aparat OLYMPUS przewyższa pod względem pola widzenia amatorskie lustrzanki. Niepodważalną zaletą STYLUS 1 jest obiektyw i.ZUIKO DIGITAL z 10,7x powiększeniem i stałym światłem 1:2.8. Obiektyw został tak zaprojektowany, że po wyłączeniu aparatu staje się niewidoczny. STYLUS 1 zachwyca również dużym (1/1,7″) sensorem BSI CMOS, praktycznie niespotykanym w tej klasie aparatów. Wszystkie te innowacyjne technologie zamknięto w wyjątkowo kompaktowym korpusie

II i III miejsce

E-akademia fotografii

Ten e-kurs różni się od innych wieloma elementami. Po pierwsze – ilością lekcji – jest ich 44. Po drugie – zakresem wiedzy, który obejmuje obszar od zagadnień dla początkujących, poprzez tematy związane z poszczególnymi rodzajami fotografii, formatami, obróbką i selekcją, aż po zagadnienia bardzo zaawansowane. Po trzecie cały materiał – kilka tysięcy stron lekcji, fotografii, przykładów, testów masz do swojej dyspozycji już od pierwszego dnia rozpoczęcia e-kursu. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić – takiego e-kursu jeszcze nie było i nie znajdziecie go nigdzie indziej. Autorami kursu są zawodowi fotografowie, doświadczeni trenerzy i autorzy wielu cenionych opracowań i fotograficznych poradników. 

 

Wyróżnienia 

Lampa błyskowa w praktyce

Dzięki szkoleniu “Lampa błyskowa w praktyce” będziesz miał okazję nauczyć się właściwie dobierać rodzaje i kolory światła oraz jego odległość i pozycję wobec fotografowanych obiektów. Dowiesz się, jaki wpływ na zdjęcie ma rozmiar źródła i kierunek światła.

 

Konkurs trwa od 5 lutego do 5 kwietnia 2014 roku.

Regulamin

Galeria konkursowa

By zgłosić fotografię do konkursu należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika.

Źródło ŚwiatObrazu.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #compact system   #dla   #Model   #model 1s   #NOWE   #PRZENO   #swoj   #sygna   #system   #System L1 Model   #systemów