Wiadomości branżowe

TEEKANNE partnerem Stacji Kutno

Teaser

Chyba każdy z nas zna piosenkę Kabaretu Starszych Panów o herbatce. Dlatego właśnie, w 100 lecie urodzin Jerzego Wasowskiego, na tegorocznym ogólnopolskim Konkursie Piosenek Honorowego Starosty Kutnowskiego ? Jeremiego Przybory, nie mogło zabraknąć TEEKANNE. Bo wszędzie tam, gdzie mowa o ?życiu jak w niebie? dzięki herbatce – jest i TEEKANNE. Pyszne i pachnące herbatki rozgrzewają artystów i widzów w trakcie trwającego właśnie wydarzenia.

Piosenek Jeremiego Przybory słucha się od pokoleń, coraz częściej sięgają też po nie coraz młodsi ludzie. A dlaczego Przybora w Kutnie? Kilkanaście lat temu został Honorowym Starostą tego miasta ? a wszystko dzięki piosenkom o Kutnie ? które już nie jest smutne i melancholijne. Wręcz przeciwnie, tętni życiem, muzyką i promuje talenty wokalne.

?Piosenka jest dobra na wszystko?, a dobra herbatka ? dodaje werwy, energii i wspiera chwile pełne szczęścia i magii. Bo niewątpliwie ? wiele ich będzie na tegorocznej Stacji Kutno. Konkurs trwa od 21 listopada. Trzydniowe zmagania zakończy Koncert Galowy, na którym wystąpią znani interpretatorzy piosenek Przybory i Wasowskiego ? m.in. Bogdan Hołownia i Justyna Steczkowska.

W dniu Koncertu Galowego wszyscy chętni będą mogli rozgrzać się przy filiżance pachnącej herbatki TEEKANNE, którą serwować będą hostessy. Aromatyczne zestawy trafią również do zwycięzców, laureatów i uczestników zmagań konkursowych.

 

 

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dramatycznego   #elfriede jelinek   #jako   #jako o   #Klubie Polskim   #literatura polska   #madame bovary   #matk   #nie   #prezydent   #teatru