Przeboje Wiadomości branżowe

Świąteczna choinka Onetu pełna e-booków

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Onet z Virtualo i YetiPay przygotował choinkowy widżet z e-bookami oraz konkurs.

W Święta wreszcie mamy czas na rzeczy najważniejsze – spotkania z bliskimi, odpoczynek, jedzenie świątecznych przysmaków, delektowanie się chwilą i na … czytanie! Wielbiciele książek już zapewne nie mogą się doczekać tego momentu, kiedy po świątecznych obiadach i kolacjach zasiądą w wygodnym fotelu z … no właśnie – z czym? Z książką czy z czytnikiem?

Nowy trend zauważył Onet.pl, który z okazji Świąt postanowił sprawić swoim Czytelnikom niespodziankę i zaprosić ich do świątecznej zabawy pod hasłem “Skompletuj swoją świąteczną biblioteczkę”. Akcja będzie odbywać się głównie za pośrednictwem Facebooka, w ten sposób chcemy wejść w interakcję z użytkownikami i dowiedzieć się, co myślą o nowej formie czytania i jakie e-booki chcieliby, najchętniej by czytali. – mówi Aleksandra Naborczyk-Staniewska z portalu Onet. E-booki na choinkę Onetu dostarczy Virtualo.pl, a płatności w ramach akcji obsłuży firma YetiPay – płatność odbywa się bez opuszczania Onet.pl  i zajmuje tylko chwilę.

Przewidujemy, że czytnik e-booków i tablet to prezenty, które najczęściej będą pojawiać się pod choinką, gdyż nadają się zarówno dla młodszych jak i dla starszych, a wybór urządzeń i książek elektronicznych jest już naprawdę duży –  dodaje Aleksandra Naborczyk-Staniewska z Onetu. Przez 9 dni na choinkowym widżecie pojawiać się będą e-booki, które składać się będą na świąteczną biblioteczkę. Dodatkową atrakcją będzie konkurs dla uczestników akcji polegający na napisaniu najbardziej kreatywnego wpisu na Facebooku. Do wygrania będzie czytnik Pocketbook 622 Touch.

Szczegóły dotyczące akcji i regulamin: Link.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy