Wiadomości branżowe

Sebastian Mila o swojej roli w ?Świecie według Kiepskich? ? ekskluzywny wywiad z bohaterem narodowym, który został gwiazdą kultowego sitcomu

Sebastian Mila zagrał w ?Świecie według Kiepskich? razem ze swoim ?alter ego? ? Waldusiem. Odcinek z udziałem bohatera meczu z Niemcami Telewizja POLSAT pokaże jutro, 1 kwietnia o godz. 20.05.

To nie jest żart na Prima Aprilis! Sławny piłkarz zagrał ? i to fenomenalnie, razem z Marzeną Kipiel ? Sztuką, Anną Ilczuk i oczywiście Bartkiem Żukowskim. Mimo iż, jak sam mówi, z Kiepskim mylony jest notorycznie, on i Bartek na żywo po raz pierwszy zobaczyli się właśnie na planie serialu. Sebastian Mila bardzo chciał poznać odtwórcę roli Waldusia i nie ukrywał swojej wielkiej radości kiedy to wreszcie nastąpiło.

Co Sebastiam Mila sądzi o swojej postaci i czy prościej jest grać na boisku, czy na planie – ekskluzywny wywiad

Po nagraniach odbyła się wymiana koszulek, wspólna sesja zdjęciowa i wywiady. Pozując w fotelu Ferdka Kiepskiego, Sebastian powtarzał co chwilę, że nie przypuszczał, że kiedykolwiek będzie w nim siedział. Bartek Żukowski opowiadał w jakich okolicznościach i ile razy pomylono go z Milą. Piłkarz dostał zaproszenie do zagrania w kolejnej serii, a Bartek Żukowski na mecz w czerwcu na Stadionie Narodowym. Panowie umówili się też na wspólny trening, ale czy zajętości obu na to pozwolą, czas pokaże.

Odcinek z Sebastianem Milą Telewizja POLSAT wyemituje 1 kwietnia o godz. 20.05.

Fotosy z Sebastianem Milą na planie serialu tu:
https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#!Albums
dziennikarz
zdjecia2014

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy