Przeboje Wiadomości branżowe

Scenarzyści ?Świata według Kiepskich? uśmiercą bohaterkę serialu

Scenarzyści serialu „Świat według Kiepskich” uśmiercą bohaterkę serialu „Przepis na miłość”. Ulubienica Haliny (Marzena Kipiel Sztuka), Marioli (Barbara Mularczyk) i Paździochowej (Renata Pałys) zginie przygnieciona

Scenarzyści serialu „Świat według Kiepskich” uśmiercą bohaterkę serialu „Przepis na miłość”. Ulubienica Haliny (Marzena Kipiel Sztuka), Marioli (Barbara Mularczyk) i Paździochowej (Renata Pałys) zginie przygnieciona kartonem.

Serial „Przepis na miłość” panie ze „Świata według Kiepskich” oglądają od lat. Mocno identyfikują się z główną bohaterką Danutą (Katarzyna Galica). Halina uważa, że mąż Danuty, przypomina Ferdka (Andrzej Grabowski). Wyrzuca Kiepskiemu, że Danuta ma ze swoim mężem taki sam krzyż pański, jak ona z nim. Nie dziwota, że Ferdek nie może zdzierżyć serialu. Zresztą nie tylko on. Dlatego bardzo się ucieszy, gdy z popularnego portalu kundelek dowie się o śmierci Danuty. W dniu, w którym ma zginąć, mieszkańcy kamienicy przy Ćwiartki w żałobnych strojach zasiądą przed telewizorem w salonie Kiepskich. Co jeszcze wydarzy się w odcinku „Świata według Kiepskich” pod tytułem „Trzeba zabić tę miłość”?  Zdradzimy, że będzie on pełen przezabawnych dialogów i sytuacji. Polsat wyemituje go 4 kwietnia o godz. 20.

„Świat według Kiepskich” gości na antenie stacji od 13 lat. Jest drugim po „Klanie” najdłużej emitowanym polskim serialem. Obecnie ogląda go blisko 3 miliony Polaków.

A to już wiesz?  Najnowsze technologie czyszczące w natarciu - firma Samsung sponsoruje renowację orłów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy