Przeboje Wiadomości branżowe

Samsung z promocją dla miłośników filmowych hitów

Jak wygląda jedna z najbardziej realistycznych wizji ataku kosmitów na Ziemię, stworzona przez hollywoodzkich reżyserów? Dzięki promocji firmy Samsung, każdy jej uczestnik będzie mógł podziwiać w zaciszu własnego domu niesamowite zmagania

Jak wygląda jedna z najbardziej realistycznych wizji ataku kosmitów na Ziemię, stworzona przez hollywoodzkich reżyserów? Dzięki promocji firmy Samsung, każdy jej uczestnik będzie mógł podziwiać w zaciszu własnego domu niesamowite zmagania obrońców ludzkości w filmie ?Avengers?. Płyta z filmem trafi do wszystkich, którzy do końca grudnia br. kupią Samsung Smart TV Monitor model T24B301EW. Jest też gratka dla najmłodszych – do promocyjnego zestawu dodawana jest również bajka ?Piotruś Pan?.

Wielbiciele kinowych hitów to prawdziwy koneserzy, dla których liczy się jakość i możliwości ich domowego systemu rozrywki. Samsung Smart TV Monitor T24B301EW umożliwia dostęp nie tylko do kanałów telewizyjnych, ale dzięki technologii ConnectShare? – także do zasobów multimedialnych, zapisanych na urządzeniach przenośnych, bez konieczności włączania komputera czy notebooka. Można więc przeglądać swoje ulubione zdjęcia na większym ekranie w rozdzielczości HD i równocześnie podziwiać efekty specjalne, widoczne w walkach na Manhattanie w filmie ?Avengers?. Wielość źródeł rozrywki i wygodę jednoczesnego wyświetlania na monitorze różnych treści umożliwia technologia Picture-in-Picture.

Samsung Smart TV Monitor ma wbudowany tuner TV, dzięki czemu jest przygotowany do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) i nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń typu dekoder czy satelita. Wystarczy podłączyć go do anteny, by cieszyć się znakomitej jakości obrazem i dźwiękiem.

Promocja z filmami ?Avengers? i ?Piotruś Pan? obejmuje Samsung Smart TV Monitor model T24B301EW. Trwa ona do końca grudnia br. w sklepach Saturn i Media Markt. Promocją objęto limitowaną liczbę monitorów, które są specjalnie oznakowane grafiką nawiązującą do filmu ?Avengers?.

A to już wiesz?  Festiwal Sztuki Faktu w Toruniu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy