Samsung z promocją dla fanów najlepszych wojennych gier wideo

Jedno z największych marzeń wielu polskich wielbicieli gier wideo? Wcielić się w żołnierza elitarnej jednostki GROM i wyruszyć na śmiertelnie niebezpieczną misję tysiące kilometrów od domu. Jest to teraz możliwe, dzięki najnowszej grze z serii ?Medal of Honor?. Tylko teraz przy zakupie monitora LED Samsung S24B300HS gra dodawana jest w prezencie.

Premiera ?Medal of Honor Warfighter?, jednej z najbardziej oczekiwanych gier komputerowych tej jesieni, miała miejsce w Polsce 25 października br. Od tego dnia, po raz pierwszy w historii, rodzimi fani gier mogą wcielać się w żołnierzy legendarnej jednostki GROM i walczyć z terrorystami w najodleglejszych zakątkach świata. Specjalnie dla wielbicieli wirtualnych potyczek wojennych, Samsung przygotował promocję - do zakupionego monitora LED Samsung S24B300HS dodawana jest w prezencie gra ?Medal of Honor Warfighter?.

Monitor LED Samsung S24B300HS jest oficjalnie rekomendowany przez Electronic Arts Polska, wydawcę gry ?Medal of Honor Warfighter?. Urządzenie zapewnia wysoką jakość i jasność wyświetlanego obrazu oraz żywe kolory. Dodatkowo, fani gier komputerowych mogą skorzystać z funkcji Magic Angle, która pozwala na ustawienie monitora pod pięcioma różnymi kątami. Dzięki temu, można dostosować pole widzenia do ulubionej pozycji, w której korzystamy z komputera ? np. leżąc na kanapie czy siedząc na fotelu.

Funkcja Eco Saving ułatwia oszczędzanie energii. Dostosowuje ona jasność monitora Samsung do ilości energii, którą chcemy zaoszczędzić. Za pomocą trzech dostępnych trybów oszczędzania energii (50%, 25%, funkcja oszczędzania energii wyłączona) użytkownik może precyzyjnie dopasować ustawienia monitora do własnych potrzeb.

Gra Medal of Honor Warfighter dostępna jest w sprzedaży na komputer PC i konsole w pełnej, polskiej wersji językowej z dubbingiem. Promocją objęto limitowaną liczbę monitorów, które są specjalnie oznakowane grafiką nawiązującą do gry ?Medal of Honor Warfighter?.

Szczegółowe informacje o promocji dostępne są na stronie: http://www.samsung.com/pl/article/medal-of-honor-warfighter-as-a-gift-with-the-monitor

Authors

Related posts

Top