Wiadomości branżowe

Rossmann mecenasem podczas Light.Move.Festival.Łódź

Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła Light.Move.Festival.Łódź ponownie zmieni oblicze serca miasta – ulicy Piotrkowskiej i jej okolic. Instalacje świetlne i wielkoformatowe projekcje z wykorzystaniem bogatej palety kolorów rozbłysną na elewacjach historycznych budynków w najbliższy weekend. Podczas tegorocznej edycji mecenasem projektu jest Rossmann.

Angażując się z Light.Move.Festival.Łódź firma podkreśla swoje przywiązanie do miasta. To właśnie przy ulicy Piotrkowskiej otwarto w 1993 roku pierwszy sklep Rossmanna w Polsce. Ponadto w Łodzi znajduje się centrala firmy, a także główne centrum logistyczne. Firma jako lider rynku chemiczno-kosmetycznego zaangażował się w prestiżowy festiwal zyskujący coraz większą popularność w całej Europie.

Rossmann został mecenasem projektu na Rynku Starego Miasta. Od piątku do niedzieli (10-12.10.2014), cyklicznie w godzinach 18:45 – 24:00 będzie tam prezentowane przedstawienie “Nanofaktura”, inspirowane rzeźbami Katarzyny Kobro, których forma i kolorystyka żywo koresponduje z konstrukcją. “Nanofaktura” to połączenie mappingu, tańca i muzyki, nawiązujące do różnorodnych tkanin, a w szczególności ich barwnych deseni.

Firma Rossmann wspólnie z organizatorami Light.Move.Festival.Łódź 2014 zaprasza wszystkich na ulicę Piotrkowską, Rynek Starego Miasta, a także Plac Wolności w Łodzi.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #art   #jest   #nie   #oraz   #PL   #szukalski   #udzia   #Wirtualna Polska   #WP   #wp pl   #wsp