Wiadomości branżowe

Relacja z pierwszego dnia zgrupowania finalistek konkursu MISS POLKA 2013

Od wtorku finalistki konkursu MISS POLKA 2013 przebywają w ekskluzywnych wnętrzach Pałacu Saturna w Czeladzi. Jednak to nie relaks w basenach czy saunach jest powodem, dla którego tam się znalazły – intensywnie przygotowują się do udziału w finale i do walki o tytuł najpiękniejszej.W drodze kilkuetapowych eliminacji, spośród około 7 tysięcy kandydatek wybrano szesnaście reprezentantek

Teaser

Od wtorku finalistki konkursu MISS POLKA 2013 przebywają w ekskluzywnych wnętrzach Pałacu Saturna w Czeladzi. Jednak to nie relaks w basenach czy saunach jest powodem, dla którego tam się znalazły ? intensywnie przygotowują się do udziału w finale i do walki o tytuł najpiękniejszej.

W drodze kilkuetapowych eliminacji, spośród około 7 tysięcy kandydatek wybrano szesnaście reprezentantek województw. Dziewczyny mają teraz przed sobą dziesięć pracowitych dni na przygotowanie się do wielkiego finału, podczas którego zostanie wyłoniona MISS POLKA 2013.

Podczas pierwszego dnia zgrupowania finalistki miały okazję pozować przed obiektywem prawdziwego eksperta w dziedzinie fotografii ? Roberta Kobylińskiego. Zdjęcia odbyły się w eleganckich apartamentach Pałacu Saturna w Czeladzi. Efekty tej sesji prezentujemy poniżej.

Partnerem eventowym konkursu jest VIP EVENTS AGENCY. 

Za biuro prasowe i kontakt z mediami odpowiada GRUPA 365 NET.

 

 

 

MISS POLKA 2013 to dynamiczne przedsięwzięcie, w którym o miano najpiękniejszej Polki rywalizuje tysiące młodych kobiet, prezentując nie tylko swoją urodę, ale też osobowość i poczucie humoru.

MISS POLKA 2013 to połączenie świata sportu ze światem mody ? idea ta zapewnia szerokie grono odbiorców, a dzięki transmisjom telewizyjnym, informacjom prasowym oraz internetowym organizatorzy planują dotrzeć do milionów ludzi w całej Polsce.

MISS POLKA 2013 – ŚWIAT SPORTU BLIŻEJ ŚWIATA MODY

więcej na: www.misspolka.pl

 

Źródło MISS POLKA 2013. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Marysia z "Pierwszej miłości" porwana w Kolumbii

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy