Wiadomości branżowe

Premierowa płyta Tede ? ?ELLIMINATI? – do kupienia w NuPlays

Teaser

22 marca 2013 r. to data oficjalnej premiery najnowszej płyty Tede, zatytułowanej ?ELLIMINATI?. Album w formie cyfrowej dostępny jest w serwisie NuPlays

Producentem muzycznym najnowszego wydawnictwa Tede, jednego z najpopularniejszych polskich raperów, jest Sir Michu, wyjątkowo utalentowany kompozytor oraz realizator dźwięku, który uczestniczył w kilku poprzednim projektach gwiazdy polskiej sceny hop-hopowej. Na płycie gościnnie pojawia się wielu innych artystów, wśród nich VNM, Sitek i Setka.

?ELLIMINATI? to kolejny album Tede, który dostępny jest w NuPlays od dnia jego oficjalnej premiery. Na początku marca tego roku w ofercie serwisu pojawiła się płyta ?Paffistotedes? – wspólna produkcja Tede oraz P.A.F.F?a, producenta z Wrocławia balansującego na granicy hip-hopu i muzyki elektronicznej. W tym samym dniu ukazała się również wersja instrumentalna tego albumu, która jest do kupienia tylko w NuPlays.

NuPlays jest jedną z pięciu platform, na których album ?ELLIMINATI? dostępny jest w formie cyfrowej. Cena 25 zł.
Płytę można również kupić w pakiecie z biletem na koncert Tede promujący płytę (14 marca, Warszawa).

***

O NuPlays

NuPlays to nowy portal do kupowania i sprzedawania muzyki. Oferuje fanom, muzykom i wydawnictwom zupełnie nowe możliwości i formy prowadzenia działalności, do których należy m.in. opcja tworzenia ekscytujących ofert, składających się z cyfrowej muzyki i atrakcyjnych gadżetów, usług i propozycji. W NuPlays działa także unikatowy system lojalnościowy, premiujący aktywnych użytkowników tzw. Superofertami ? spotkaniem z ulubionym zespołem, pamiątkami, biletami z wejściem na backstage, itd.

Dzięki NuPlays artyści mogą być bliżej swoich fanów, a nabywcy muzyki doświadczać niegdysiejszych emocji porównywalnych tylko z poszukiwaniem i nabywaniem cennych winylowych płyt.

< 237550" >

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #cych   #facebooku   #gach   #graj   #hellip   #Jeden   #Orange Warsaw Festival   #Orange Warsaw Festiwal   #rdquo   #SMS   #sprzeda