Wiadomości branżowe

?Policjantki i policjanci? ? blisko trzykrotny wzrost widowni i przekroczone 10% udziału w grupie komercyjnej

11 maja o godz. 19.00 Czwórka wyemitowała ostatni odcinek drugiej serii hitowej produkcji ATM Grupy, ?Policjantki i policjanci?. Premierowe odcinki drugiego sezonu gromadziły średnio 1,1 miliona widzów, największą widownię, 1,316 tys. widzów zanotował odcinek wyemitowany 4 marca 2015 r., a 16 kwietnia produkcja przekroczyła 10% udziału w grupie komercyjnej!

Drugi sezon, którego emisja rozpoczęła się 2-go marca 2015 r., średnio gromadził milion sto tysięcy widzów. Największą widownię ? 1,3 miliona oglądających, miał odcinek pokazany 4 marca 2015 r..

Od pierwszego sezonu i startu 29 września 2014 r. ?Policjantki i policjanci? błyskawicznie zwiększali widownię ? premierowy tydzień wygenerował oglądalność na poziomie 500 tys. widzów, a już w czwartym tygodniu emisji, tygodniowa średnia liczba oglądających była ponad dwukrotnie wyższa niż premiera! W przeciągu kilkunastu miesięcy ? do emisji ostatniego odcinka drugiego sezonu ilość widzów wzrosła blisko trzykrotnie!

?Policjantki i policjanci? od pierwszego odcinka podnoszą wyniki stacji i są najlepiej oglądanym serialem i produkcją w Czwórce.

?Policjantki i policjanci? to dynamiczny, pełen zwrotów akcji i suspensu policyjny serial opowiadający historię dwóch oddziałów patrolujących ulice Wrocławia. Codziennie policjanci mierzą się z napadami, rodzinnymi awanturami, pijanymi kierowcami i desperatami? Ich ciężkiej i bohaterskiej pracy w wydziale prewencji Komendy Miejskiej towarzyszą największe emocje, bo stawką jest ludzkie życie.

W drugim sezonie (emitowanym od 2 marca do 11 maja 2015 r.) policyjne patrole wzmocniły się o 2 osoby: młodą ambitną policjantkę, która wróciła ze szkolenia w Stanach Zjednoczonych sierżant Emilię Drawską (Anna Kukawska) i młodszego aspiranta Adama Kobielaka (Wiesław Cichy). Także w tej serii, emitowanej w Czwórce od poniedziałku do czwartku o godz. 19.00, nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji, dynamicznych scen i emocji.

Rewelacyjną widownią cieszył się także film fabularny ?Policjantki i policjanci: pokój 112?, poprzedzający emisję 2 serii i będący wprowadzeniem do drugiego sezonu, wyjaśniając między innymi w jaki sposób doszło do wypadku Białacha.

Fotosy dostępne są tu:
https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#Albums
dziennikarz
zdjecia2014

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts