Wiadomości branżowe

Pierwsze w historii polskiej telewizji reality show z udziałem wróżek – ?Dom wróżek: ponad zmysłami? ? premiera już 8 kwietnia w TV Puls

Już w środę, 8 kwietnia o godz. 21:50, TV Puls rozpocznie emisję pierwszego w historii polskiej telewizji reality show z udziałem wróżek – ?Dom wróżek: ponad zmysłami?. Program na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje ATM Grupa.

Tego jeszcze nie było. ?Dom wróżek: ponad zmysłami? to pierwsza produkcja w Polsce, w której udział biorą osoby, zajmujące się na co dzień ezoteryką. Niezwykle barwne osobowości, silne charaktery, pasjonaci ? w jednym domu zgromadzą się niebanalne postacie, które wchodząc ze sobą w interakcje, zagwarantują widzom niepowtarzalne emocje. Uczestnicy są zdeterminowani, by wygrać i udowodnić, że posiadają niezwykłe umiejętności. Wszyscy, zamknięci razem w ?domu wróżek?, przez całą dobę, poddawani będą rozmaitym próbom i obserwowani przez czujne oko kamer telewizyjnych. Czeka ich mnóstwo zadań i wyzwań, mających na celu zweryfikowanie, czy naprawdę wyposażeni są w ponadprzeciętne zdolności.

Czy istnieje świat ponad zmysłami i poza logiką? Czy można przewidzieć przyszłość? Czy można wierzyć horoskopom? Widzowie samodzielnie będą mogli odpowiedzieć sobie na te i inne pytania, śledząc zmagania uczestników.

Poczynania osób zamkniętych w domu na bieżąco weryfikować i komentować będzie trzyosobowe jury: profesjonalna wróżka – Oriana, trenerka personalna ? Barbara Hajduk oraz socjolog ? Janusz Bujko. Program poprowadzi wokalistka i prezenterka telewizyjna Nina Cieślińska.

Program na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje ATM Grupa. Nowa produkcja Telewizji Puls będzie składała się z 12 odcinków.

?Dom wróżek: ponad zmysłami?:
Reality show, Polska 2015
Premiera: 8 kwietnia, godz. 21:50
Emisja premierowych odcinków: w każdą środę, zaraz po filmie, ok. godz. 22:00


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts