Wiadomości branżowe

„Pierwsza miłość” – Melka, która oznacza kłopoty

W życiu Marysi i Aleksa pojawia się Melka. Wraz z pojawieniem się niepełnoletniej dziewczyny, która żyje na granicy poprawczaka i więzienia, wspólne życie obojga zaczyna się komplikować. Im bardziej starają się pomóc Melce, tym mocniej sami zaczynają popadać w kłopoty. Tak bardzo, że ich bycie razem stoi pod znakiem zapytania. Dziewczyna przyczynia się też do gigantycznych problemów Aleksa w pracy.

Prywatnie, życie Aleksa zmierza w dobrą stronę. Gorzej w pracy. Komendant nie jest zadowolony z efektów jego działań. Aleks, znudzony patrolowaniem ulic, postanawia na własną rękę rozpracować gang samochodowy.

Melka (Ewa Jakubowicz) zostaje informatorem Aleksa. Niestety, nocna akcja zatrzymania nie udaje się. Cynk od dziewczyny okazał się fałszywy. Czy Melka specjalnie wprowadziła do w błąd?

Późnym wieczorem, Marysia natyka się przed kamienicą na pobitą Melkę. Bez wahania proponuje jej gorący posiłek i nocleg.

Aleksowi trudno uwierzyć, że Marysia wzięła pod dach obcą dziewczynę, obdarzając ją zaufaniem. Jest też zły na Melkę, że go pogrążyła, przekazując mu fałszywe informacje. Okazuje się, że Jolo ? szef gangu samochodowego, to jej chłopak, któremu musi się niemal całkowicie podporządkowywać.

Melka nie ma żadnej rodziny, która mogłaby się nią zaopiekować, a ewidentnie potrzebuje pomocy. Marysia rzuca propozycję, żeby, do czasu, aż uda się coś sensownego wymyślić, dziewczyna została u nich. Opieka nad nastolatką z tak trudną przeszłością, nie jest łatwa. Wkrótce dziewczyna okrada mieszkanie Marysi.

Aleks ma za złe Marysi, że jest tak naiwna. Majka jest jednak pewna swego ? Melka to dobra dziewczyna.

Melka wpada w oko Krystianowi, który za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się kim jest ta tajemnicza i oryginalna dziewczyna, która odwiedziła Marysię w knajpie.

Aleks jest lekko zaniepokojony faktem, że jakiś chłopak kręci się wokół Melki. Okazuje się, że miał rację. Ich randka kończy się na komisariacie policji.

Aleks daje jej szlaban na wychodzenie z domu. Sytuacja w domu pogłębia konflikt pomiędzy Marysią i Aleksem. Wychowywanie dorastającego dziecka powoduje liczne konflikty.

Niestety również sytuacja Aleksa w pracy zaczyna się komplikować jeszcze bardziej. Jolo składa zeznania, które obciążają policjanta ? oskarża go o współpracę. Aleks zostaje zawieszony w pracy. Szansę, że oboje zaadoptują Melkę, spadły praktycznie do zera.

Emisja wątków z Melką od 23 stycznia do 26 lutego w Telewizji POLSAT

Zdjęcia dostępne są tutaj:

https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#Albums

hasło: dziennikarz

login: zdjecia2014

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Browar Amber   #cym   #Dworze Artusa   #dzi   #lna   #Louis Sy   #Louisa Sy   #malarz   #piwa