Wiadomości branżowe

?Pierwsza miłość? ? Włodzimierz Matuszak nowym proboszczem w Wadlewie ? czy uda mu się scalić rodzinę Śmiałków?

Rozstanie Emilki i Bartka bardzo uderzyło w Mirka. Chłopiec, choć nie mówi tego głośno, jest zagubiony i przybity. Coraz gorzej radzi sobie w szkole. Kiedy po raz kolejny zostaje przyłapany na wagarach i fałszowaniu zwolnień, rodzina Śmiałków nie ma już wątpliwości, że natychmiast coś trzeba postanowić. Do akcji ratowania Mirka wkracza nowy proboszcz w Wadlewie.W domu

Rozstanie Emilki i Bartka bardzo uderzyło w Mirka. Chłopiec, choć nie mówi tego głośno, jest zagubiony i przybity. Coraz gorzej radzi sobie w szkole. Kiedy po raz kolejny zostaje przyłapany na wagarach i fałszowaniu zwolnień, rodzina Śmiałków nie ma już wątpliwości, że natychmiast coś trzeba postanowić. Do akcji ratowania Mirka wkracza nowy proboszcz w Wadlewie.

W domu Śmiałków pojawia się, zaniepokojony kilkutygodniową nieobecnością Mirka na kolejnych zajęciach z religii, nowy proboszcz (Włodzimierz Matuszczak). Bardzo chce się dowiedzieć, czy z adoptowanym przez Emilkę i Bartka chłopcem nie dzieje się nic złego ? z jakiego powodu nagle zaczął tak często opuszczać lekcje religii? Czy zaczął na coś chorować? Przestał chodzić do kościoła? A może wpadł w jakieś złe towarzystwo?

W trakcie wizyty wychodzi w domu Mirka okazuje się, że chłopiec nie tylko nie chodzi na religię, on podrabia wszystkie zwolnienia!

Opis sytuacji przedstawiony przez rodzinę Śmiałków daje proboszczowi do myślenia ? przyczyna kłamstw Mirka i jego zachowanie związane jest niewątpliwie z rozstaniem Emilki i Bartka! To przez kryzys w ich związku chłopiec przechodzi swój kryzys!

Proboszcz prosi, aby Emilka i Bartek porozmawiali ze swoim podopiecznym zanim nie będzie za późno i zanim dojdzie do jakiejś tragedii. Niemal błaga ich, żeby pomimo napiętych stosunków zaczęli poświęcać Mirkowi więcej czasu ? tylko w ten sposób ich ?syn? odzyska spokój i stabilizację, dzięki której nie zmarnuje roku nauki.

Bartkowi otwierają się oczy ? podejmuje próbę rozmowy z Mirkiem. Bezskutecznie? Chłopak jest tak bardzo zawiedzony postępowaniem ?ojca?, że nie wyraża jakiejkolwiek chęci na pojednawcze rozmowy i działania.

Bartek się załamuje ? dociera do niego, że jeśli Mirek się nie przełamie, straci go bezpowrotnie. Zdruzgotany, prosi o pomoc Emilkę.

Kryzys trwa. Mirek ma coraz większe zaległości w szkole, które odbijają się na jego ocenach. Nie chce przyjąć żadnej pomocy od Bartka.

A to już wiesz?  Browar Amber wspiera kulturę

Bartek postanawia zrobić wszystko co w jego mocy, żeby pokazać chłopcu, że mu na nim zależy ? stara się, kiedy tylko to możliwe bywać w domu Śmiałków.

Tą sytuacją zaniepokojona jest Paulina ? zaczyna podejrzewać, że częste wizyty Bartka nie są związane z Mirkiem, tylko z Emilką. A jeśli Bartek zamierza wrócić do Emilki?

Odcinki z nowym proboszczem w Wadlewie od 8 maja.

Fotosy dostępne są tu:

https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#!Albums

dziennikarz

zdjecia2014


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy