"Pierwsza miłość": Tomasz Ciachorowski w roli niebezpiecznego uwodziciela

Już w drugiej połowie września widzowie serialu ?Pierwsza miłość? poznają Oskara Billa, uznanego  w świecie mody w Polsce i zagranicą projektanta. Ten przystojniak zawróci w głowie Dadze.

W roli Oskara Billa zobaczymy Tomasza Ciachorowskiego, który niedawno dołączył do obsady serialu. Nowy bohater wprowadzi Dagę (Anna Szymańczyk) w wielki świat mody. Wszystko zacznie się od zupełnego przypadku. Pewnego dnia Kaśka (Michał Koterski) znajdzie przy jednym ze stolików w Barbarianie zaproszenia na pokaz mody i podaruje je Dadze. Wie, że moda leży w kręgu jej zainteresowań. Daga oszaleje z radości mając możliwość uczestniczenia w najważniejszej imprezie modowej tego sezonu. Razem z Mikserem (Błażej Michalski) pójdą na bankiet i będą udawać zaproszonych gości. Oszustwo wyjdzie na jaw, kiedy oni i Oskar Bill zostaną sobie przedstawieni. I pewnie sprawa zakończyłaby się skandalem i wyrzuceniem Dagi i Miksera z przyjęcia, gdyby nie to, że dziewczyna wpada Billowi w oko. Jak się skończy ta przygoda Dagi? Czy Mikser będzie o nią zazdrosny? Czy wciągnie ją wielki świat mody? Czy nowa znajomość Dagi wpłynie też na przyjaźń  Sabiną (Urszula Dębska), u której Daga pracuje jako projektantka? Zdradzimy, że dziewczynie będzie bardzo trudno rozsądnie myśleć. Zwłaszcza, że Oskar Bill otworzy przed nią mnóstwo nowych możliwości.

Co jeszcze zdarzy się u bohaterów ?Pierwszej miłości? po wakacjach, widzowie przekonają się już we wrześniu. Serial emitowany będzie jak dotychczas w Polsacie, od poniedziałku do piątku, o godz. 18. Jest najlepiej oglądanym serialem w paśmie access prime time i drugim codziennym polskim serialem (obok ?M jak miłość?), który regularnie osiąga wyniki powyżej 30 proc. SHR w grupie 16-49*.

Authors

Related posts

Top