Wiadomości branżowe

?Pierwsza miłość?: ślub Sabiny i Igora

Już w maju w serialu „Pierwsza miłość” wielkie wydarzenie – ślub Sabiny (Urszula Dębska) i Igora (Rafał Mohr). Specjalnymi gośćmi młodej pary byli fani serialu. Ten związek ma więcej przeciwników niż zwolenników. Przed Igorem ostrzegali Sabinę i bliscy, i przyjaciele. Ale miłość okazała się silniejsza. Sabina uwierzyła w zapewnienia o wielkim uczuciu

Teaser

Już w maju w serialu ?Pierwsza miłość? wielkie wydarzenie ? ślub Sabiny (Urszula Dębska) i Igora (Rafał Mohr). Specjalnymi gośćmi młodej pary byli fani serialu.

Ten związek ma więcej przeciwników niż zwolenników. Przed Igorem ostrzegali Sabinę i bliscy, i przyjaciele. Ale miłość okazała się silniejsza. Sabina uwierzyła w zapewnienia o wielkim uczuciu przystojnego prawnika. Młodzi wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Sabina będzie mocno podekscytowana ślubnymi przygotowaniami. Może to zwykły stres panny młodej, a może przypadkowe spotkanie z Natanem (Krzysztof  Kwiatkowski) tak zburzy jej spokój. Zwłaszcza, że rozmowa z lekarzem postawi jej przyszłego męża w nowym, nieznanym jej dotąd świetle. Emocje sięgną zenitu, gdy tuż przed ceremonią Sabina dowie się jeszcze więcej. Czy mimo wszystko powie Igorowi tak? Ten wątek w ?Pierwszej miłości?  (pon- pt. godz. 18 Polsat) już od 13 maja ( od 1707 odcinka).  

Z pewnością ślub Igora i Sabiny będzie też ważne dla sześćdziesięciu fanów serialu ?Pierwsza miłość?, których Sabina zaprosiła na to wydarzenie. Fani mogli zdobyć zaproszenie biorąc udział w konkursie zorganizowanym na profilu serialu na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/Pierwsza.Milosc.tv.

Zgłosiło się blisko 1000 osób.  Zdjęcia zrealizowano w kościele Świętej Marii i Magdaleny przy wrocławskim rynku.  

Zdjęcia znajdą Państwo na ftp:

https://ftp.atmgrupa.pl/
login: dziennikarz
hasło: zdjecia2012

< 239993" >

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Rusza druga edycja Otwartych Wtorków z NuPlays!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy