Przeboje Wiadomości branżowe

"Pierwsza miłość": Marysia wpadnie w oko sąsiadowi, Daga projektantowi mody

Nowy sezon „Pierwszej miłości” (ATM Grupa) zacznie się hucznie –  podwójnym weselem w Wadlewie. Ale i we Wrocławiu będzie się sporo działo. Z Kanady wrócą Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Adam (Marcin Krajewski), Marysia wpadnie w oko nowemu sąsiadowi, a Daga (Anna Szymańczyk) znanemu projektantowi mody.  

Takiej uroczystości w Wadlewie jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii wsi mieszkańcy bawić się będą podczas podwójnego wesela i to pod gołym letnim niebem. A sakramentalne „tak”  powiedzą sobie – Emilka (Anna Ilczuk) i Bartek (Rafał Kwietniewski) oraz Wiktoria (Halszka Lehman) i Rysiek (Mirosław Kotowicz). Do pierwszego ślubu dojdzie pomimo sprzeciwu matki Bartka. Do drugiego po wątpliwościach pana młodego. Oliwy do ognia doleje nalewka Śmiałka. Za jej sprawą będzie najpierw miło i wesoło, dojdzie do miłosnych uniesień, ale później jak to na niejednym wiejskim weselu wszystko skończy się awanturą.

Po wszystkim widzowie będą mogli zajrzeć do Wrocławia, do którego wrócą wraz z dziećmi Kinga i Adam. Niełatwo im będzie na nowo urządzić się w Polsce. Zwłaszcza, że Adama dopadną stare finansowe problemy.

Do kamienicy, w której mieszkają Żukowscy wprowadzi się nowy lokator – Szymon Kmieciński (Marcin Korcz), 30-letni zwariowany didżej. Ten zdeklarowany singiel, lubiący nocne życie, nie narzeka na brak powodzenia u kobiet. A pierwszą na którą zwróci uwagę będzie Marysia. Czy z wzajemnością?

Na pewno szybciej zabije też serce Dagi. Na jednej z imprez pozna Oskara Billa (Tomasz Ciachorowski). Ten przystojny projektant i właściciela sieci sklepów odzieżowych od razu zwróci na nią uwagę.  Zaoferuje jej współpracę, karierę i sławę. Czy Daga poświęci przyjaźń z Sabiną (Urszula Dębska) dla spełnienia własnych marzeń?

Natomiast w życiu Radka (Mateusz Banasiuk) ponownie pojawi się Dragon (Krzysztof Zych). Dawny kolega, który wyszedł z więzienia szuka wspólnika do kolejnego przekrętu. Kiedy Radek odmówi, Dragon będzie próbował uwieść jego siostrę, by w ten sposób zmusić go do współpracy.

Nowa twarz pojawi się  także w Barbarianie. Gabrysia (znana z „Galerianek” Dagmara Krasowska) zatrudni się tam jako kelnerka. Czy Kaśka (Michał Koterski), jego przyjaciele i goście polubią nową współpracowniczkę? Zdradzimy, że Kaśka bardzo.

Co jeszcze zdarzy się u bohaterów „Pierwszej miłości’ po wakacjach, widzowie przekonają się już we wrześniu. Serial emitowany będzie jak dotychczas w Polsacie, od poniedziałku do piątku, o godz. 18. Jest najlepiej oglądanym serialem w paśmie access prime time i drugim codziennym polskim serialem (obok „M jak miłość”), który regularnie osiąga wyniki powyżej 30 proc. SHR w grupie 16-49*.

 

*Wszystkie dane za Nielsen Audience Measurement.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy