Wiadomości branżowe

?Pierwsza miłość?. Intryga Wiktora, wypadek Anety. Dramatyczne wydarzenia już w lutym

Teaser

Wiktor snuje misterną intrygę, w wyniku której chce przedstawić dowody, że Aneta jest szefową mafii i pierze brudne pieniądze, dzięki czemu on sam dostanie ?zasłużony? awans. Wstrętna intryga Wiktora doprowadza Anetę wprost pod koła rozpędzonego samochodu! Czy Aneta przeżyje? Jak te dramatyczne wydarzenia odbiją się na Marysi? Co zrobi Aleks? Czy Marysia jest w stanie wybaczyć mu wcześniejsze kłamstwa? Odpowiedź już wkrótce –  w nowych odcinkach ?Pierwszej miłości? emitowanych od połowy lutego w Telewizji POLSAT.

Wiktor odwiedza Anetę w galerii. Podczas luźnej rozmowy proponuje jej wspólne prowadzenie nielegalnych interesów. Aneta próbuje mu uświadomić, że trafił pod zły adres, ale on upiera się, że przyjaciele mówili mu coś innego. Utrzymuje, że Aneta pierze brudne pieniądze dla żony Filipowa…

Marysia umawia się na spotkanie z Aleksem, by zażądać od niego, aby zostawił ją i jej najbliższych w spokoju. Nie podoba jej się to, w jaki sposób Wiktor traktuje Anetę.

Wiktor po raz kolejny zjawia się w galerii Anety i pomimo jej oporów, wciska jej wypełnioną po brzegi pieniędzmi torbę w ręce.  W tym czasie fotograf robi stosowne, obciążające ją zdjęcia?

Przerażona Aneta zupełnie nie wie, co robić. Marysia decyduje się poprosić o pomoc Kacpra. Ten konsultuje się z Aleksem i donosi mu, że była u niego Majka i pytała o Wiktora. Aleks robi Marysi wstrząsające wyznanie? Jednocześnie przyznaje, że widział materiały, które zgromadzono do tej pory na Pałkowską, z których jednoznacznie wynikało, że robi czarne interesy i pierze kasę z nielegalnych źródeł. Nie wiadomo tylko kto jest ich autorem?

W chwili, kiedy Marysia żąda od Aleksa, żeby wyciągnął z tarapatów je obie, w galerii Anety zjawia się Wiktor w asyście innych funkcjonariuszy, by aresztować Pałkowską. Zatrzymanie jest bardzo brutalne i nieadekwatne do stawianych zarzutów. Spanikowana Aneta na widok zbliżającej się do galerii Marysi wyrywa się policjantom i przez nieuwagę wpada prosto pod koła rozpędzonego samochodu. Jej stan jest bardzo ciężki –  oprócz obrażeń całego ciała, Aneta ma uszkodzony kręgosłup. Nie wiadomo czy przeżyje…

Pomimo błędów popełnionych przy zatrzymaniu Anety, Wiktor stał się bohaterem w policji, a cały wydział aż huczy, że to on zatrzymał szefową mafii. Ale przyjaciele nie śpią i Aleks postanawia spotkać się z Wiktorem wieczorem w knajpie. Czy chce z nim tylko porozmawiać? A może ma cos na Wiktora, co go pogrąży? Co się stało w czasie tego wieczoru, że następnego dnia Wiktorem interesuje się policja? Czy spotykając się z Wiktorem, odzyska zaufanie Marysi?

Aleks przeprasza Marysię za całe zamieszanie i za to, że ją wykorzystał. Na odchodne prawi jej kilka szczerych i miłych komplementów. Majka puszcza je mimo uszu.

Wieczorem jednak składa Aleksowi niezapowiedzianą wizytę. Przyznaje przed nim, że nie wie dlaczego przyszła, ale ciągle nie może go wyrzucić z głowy. Kiedy Aleks podchodzi do Marysi, w tle słychać romantyczną muzykę. Czy Marysia ulegnie Aleksowi i wybaczy mu wszystko?

 

 

 

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy