Wiadomości branżowe

?Pierwsza miłość?: czy Hubert zdradzi Marysię?

Od feralnego wieczoru spędzonego z Szymonem (Marcin Korcz), z którego Marysia (Aneta Zając) niewiele pamięta, jej związek z  Hubertem (Michał Czernecki) przeżywa kryzys. Dziewczyna na razie tylko podejrzewa, że poróżniła ich była żona Huberta. Wkrótce okaże się, czy obawy Majki były uzasadnione. Urażony Hubert jest przekonany, że Marysia przespała się z rywalem. Coraz

Teaser

Od feralnego wieczoru spędzonego z Szymonem (Marcin Korcz), z którego Marysia (Aneta Zając) niewiele pamięta, jej związek z  Hubertem (Michał Czernecki) przeżywa kryzys. Dziewczyna na razie tylko podejrzewa, że poróżniła ich była żona Huberta. Wkrótce okaże się, czy obawy Majki były uzasadnione.

Urażony Hubert jest przekonany, że Marysia przespała się z rywalem. Coraz więcej czasu przebywa poza domem, w pracy i w delegacjach. Kiedy sporadycznie wraca znowu natyka się na Szymona. Wściekły nie bierze w ogóle pod uwagę, że Majka, która również pracuje, nie ma z kim zostawić Julki (Łucja Kawczak). Szymon w przeciwieństwie do Huberta stara się jej pomóc w opiece nad córką Zachowuje się jak przyjaciel, ale Hubert odbiera to dwuznacznie. Marysia i Szymon czują, że ktoś sprytnie zaplanował intrygę by wzbudzić podejrzenia Huberta, że mają romans. Uważają, że jedyną osobą, która mogła to zrobić jest Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Tymczasem on rozgoryczony upija się w knajpie, a potem postanawia odwiedzić Sandrę. Wyznaje byłej żonie, że jest jedyną osobą w jego życiu, na którą może liczyć. Któż oparłby się tak szczeremu wyznaniu? Sandra zaprasza Huberta do siebie, w porywach namiętności oboje lądują w łóżku. Czy to już koniec miłości Marysi i Huberta? Czy znowu zostanie samotną matką? Ten wątek w serialu ?Pierwsza miłość? (Polsat, pon-pt. godz. 18) już pod koniec maja.

Zdjęcia ilustrująe wątek znajdą Państwo na ftp:

https://ftp.atmgrupa.pl/

login: dziennikarz

hasło: zdjecia2012

< 241644" >

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Seks po polsku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy