Przeboje Wiadomości branżowe

Pałace Wiary ? nowość w ofercie Wydawnictwa Berlitz

Chrześcijańskie kościoły, katedry, bazyliki, cerkwie, monastyry, misje, opactwa i klasztory, islamskie meczety, synagogi, świątynie buddyjskie, mormońskie, świątynie hinduizmu, sikhizmu, bahaizmu, świątynie szintoistyczne,  zespoły świątynne, święte groty i góry czyli ponad 300 miejsc kultu najważniejszych religii świata znalazło się w najnowszym, ilustrowanym wspaniałymi fotografiami, albumie „Pałace Wiary” przygotowanym przez Wydawnictwo Berlitz.

Pałace Wiary to kolejny obok Stolic Europy album przygotowany przez Wydawnictwo Berlitz – znane przede wszystkim jako wydawca przewodników turystycznych. Książka pełna jest doskonałej jakości zdjęć przedstawiających najwspanialsze budowle sakralne na całym świecie. Kolorowym fotografiom towarzyszą wnikliwe teksty, które opisują świątynie pod względem architektonicznym i pozwalają zrozumieć najważniejsze założenia poszczególnych religii. Prezentowane w albumie miejsca w pełni oddają różnorodność wyznań w najdalszych zakątkach świata.

Albumem Pałace Wiary Wydawnictwo Berlitz zaprasza do odkrywania cudów architektury sakralnej. Zarówno tych najbardziej znanych, jak na przykład Mekka i Medyna, Ściana Płaczu w Jerozolimie, olbrzymia synagoga w Nowym Jorku, jak i tych odkrywanych tylko podczas dalekich, egzotycznych podróży jak największa gliniana budowla na świecie – meczet w malijskim Dżenne, jaskinie Adźanty, sanktuaria w dolinie Katmandu, wielkie założenie świątynne Angkor w Kambodży czy świątynia szintoistyczna w Itsukushimie.

Pałace Wiary to religijna podróż po Europie, Azji, Afryce i obu Amerykach.

Wydawnictwo Berlitz to wydawca doskonałych przewodników turystycznych, które co roku pozwalają milionom ludzi na nowo odkrywać świat. W ofercie ma już 43 publikacje przewodnikowe oraz 2 albumyStolice Europy i nowość: Pałace Wiary. Wydany przez wydawnictwo w 2010 roku Przewodnik ilustrowany Jedwabny Szlak otrzymał nagrodę główną w kategorii przewodniki ilustrowane w konkursie o Nagrodę Magellana 2010. www.berlitzwydawnictwo.pl

Similar Posts