Przeboje Wiadomości branżowe

Otwarte Wtorki z NuPlays ? kolejne 4 zespoły przeszły do drugiej rundy!

Za nami kolejne dwa koncerty z cyklu ?Otwarte Wtorki z NuPlays? – konkursu dla młodych zespołów organizowanego przez NuPlays i warszawski Klub Progresja. Do dalszego etapu przeszły zespoły: Natalia i Papierosy, Sound Park, Mojra oraz Mind Asylum. Zmagania kolejnych kapel 5 lutego.

Konkurs ?Otwarte Wtorki z NuPlays? nabiera rozpędu, za nami już trzy koncerty. Po zwycięstwie zespołów Echo i Dead Lantern, do dalszego etapu przeszły kolejne 4 kapele. Podczas rywalizacji 22 stycznia, jury wybrało rockową formację Natalia i Papierosy. Ten sam zespół najbardziej przypadł do gustu również publiczności, otrzymując największą liczbę głosów. W tej sytuacji, zgodnie z regulaminem, do dalszego etapu przeszedł zespół, który w głosowaniu publiczności znalazł się na drugim miejscu, czyli instrumentalne trio z Sound Park.

Podobna sytuacja miała miejsce podczas ostatniego koncertu, który odbył się 29 stycznia. Głosami jury, do kolejnej rundy konkursu przeszedł metalowy zespół Mojra. Panowie zdobyli również najwięcej głosów publiczności. W tej sytuacji, do dalszego etapu przeszła ? również metalowa – kapela Mind Asylum, która uplasowała się na drugim miejscu pod względem zdobytych głosów publiczności.

Kolejny koncert z cyklu ?Otwarte Wtorki z NuPlays? już 5 lutego. O przejście do kolejnego etapu powalczą zespoły: I.O.Project (rock/pop/funky), Klub Zdesperowanych Romantyków (polski rock w klimacie lat 90?), Królowie Dnia Ostatniego (rock) oraz Limit Dźwięku (instrumentalny rock).  

 

Otwarte Wtorki z NuPlays

Cykl koncertowy ?Otwarte Wtorki z NuPlays?, to nowy konkurs dla debiutantów i początkujących muzyków. Składa się z czterech etapów, w wyniku których wyłonione zostaną dwa zwycięskie zespoły. Pierwszy z nich, wytypowany przez jury, wygra profesjonalną, 7-dniową sesję nagraniową w Studiu Progresja, drugi natomiast, wyłoniony na podstawie głosów publiczności, wystąpi na deskach Progresji przed wybraną gwiazdą. Im więcej znajomych i fanów zespołu przyjdzie na koncert, tym większa szansa na wygraną nagrody publiczności! Reakcja fanów pod sceną będzie również brana pod uwagę przy ocenie jury.

Materiał nagrany przez zwycięski zespół otrzyma wsparcie promocyjne NuPlays ? nowej platformy internetowej z muzyką pochodzącą zarówno od dużych wytwórni, jak i od całkowicie niezależnych artystów. W ramach konkursu ?Otwarte Wtorki z NuPlays?, serwis, wspólnie z Klubem Progresja, chce znaleźć nowe talenty, dać szansę początkującym muzykom i umożliwić im nagranie profesjonalnego, autorskiego materiału.   

Więcej informacji o konkursie ?Otwarte Wtorki z NuPlays? znaleźć można na blogu NuPlays oraz na stronie Progresji.

Bilety: 7 zł, dostępne przed koncertem w kasie Klubu Progresja.

Klub Progresja, ul. Kaliskiego 15A, Warszawa, start godz. 19:00.  

www.progresja.com

Akcji patronuje portal Legalna Kultura.

***

O NuPlays

NuPlays to portal do kupowania i sprzedawania muzyki. Oferuje fanom, muzykom i wydawnictwom zupełnie nowe możliwości: z jednej strony doświadczania i kolekcjonowania muzyki, a z drugiej ? tworzenia ekscytujących ofert. Po pierwsze, artyści mogą błyskawicznie tworzyć pakiety cyfrowej muzyki i atrakcyjnych gadżetów: na przykład t-shirtów, aplikacji czy biletów. Po drugie, za każdy zakup operator platformy ? NuPlays SA ? nalicza punkty wymienialne na nagrody: sprzęt muzyczny, bilety na koncerty, wydawnictwa itd. Po trzecie, artyści w porozumieniu z NuPlays mogą obdarować swoich fanów Superofertami: spotkaniem w realu lub przez internet, pamiątkami, biletami z wejściem na backstage itd.

W ten sposób muzyka oferowana w NuPlays różni się od tego, co fani mogą kupić w innych sklepach. Dzięki NuPlays artyści mogą być jeszcze bliżej swoich fanów, a odbiorcy muzyki ? doświadczać przyjemności dziś już nieco zapomnianej, którą można porównać z dawnym poszukiwaniem i nabywaniem winylowych płyt.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #bior   #dla   #energii   #Festiwalu   #hellip   #jest   #rdquo   #Rynku Staromiejskim   #Skyway   #toru   #wiat