Wiadomości branżowe

Ostatnia okazja, żeby zobaczyć “Dowód” Davida Auburna – zapraszamy 29 i 30 maja

Drodzy Widzowie,

w czwartek i piątek (29, 30.05.2014 r.) zagramy dwa ostatnie spektakle pt. DOWÓD – zachęcamy więc wszystkich, którzy chcą przypomnieć sobie ten tytuł lub jeszcze nie widzieli sztuki, do odwiedzenia Teatru Polonia w tym tygodniu! Powstałe na podstawie tekstu Davida Auburna przedstawienie wyreżyserował Andrzej Seweryn, wcielając się także w rolę genialnego matematyka, nauczyciela akademickiego i błyskotliwego naukowca, który zostawił po sobie nie tylko wybitne osiągnięcia w dziedzinie matematyki, ale i niewyjaśnioną naukową tajemnicę. Na scenie zobaczą Państwo także Marię Seweryn, Joannę Trzepiecińską oraz Marcina Perchucia w dublurze z Pawłem Ciołkoszem.

Sztuka Davida Auburna DOWÓD należy do arcydzieł najnowszej klasyki amerykańskiej –  została obsypana Nagrodami: Pulitzera, Josepha Kesselringa, Drama Desk oraz Tony’ego dla najlepszej sztuki roku 2001.
Inscenizacja powstała w Teatrze Polonia cieszy się od lat wielką popularnością i sympatią widzów. Była nagradzana choćby podczas Polkowickich Dni Teatru, gdzie przyniosła Marii Seweryn Nagrodę dla Najlepszej Aktorki oraz Nagrodę Publiczności, Andrzejowi Sewerynowi zaś Nagrodę dla Najlepszego Aktora.

Serdecznie zapraszamy – aby kupić bilety, wystarczy kliknąć tutaj.

Do zobaczenia w Teatrze Polonia!

 


dostarczył: infoWire.pl

Źródło Teatr Polonia. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts