Wiadomości branżowe

Oko w oko z mistrzem

Kolejna sesja dawno za nami i pytanie, co robić przez nastepne miesiące? Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” oraz Fundacja LOTTO Milion Marzeń zapraszają do udziału w programie „1/1 Mistrz i Uczeń”. Będzie to spotkanie 10 początkujących artystów i animatorów kultury z różnych zakątków Polski z 10 wyjątkowymi mentorami, to też szansa na stworzenie

Teaser

Kolejna sesja dawno za nami i pytanie, co robić przez nastepne miesiące? Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ?ę? oraz Fundacja LOTTO Milion Marzeń zapraszają do udziału w programie ?1/1 Mistrz i Uczeń?. Będzie to spotkanie 10 początkujących artystów i animatorów kultury z różnych zakątków Polski z 10 wyjątkowymi mentorami, to też szansa na stworzenie autorskiego projektu artystycznego lub społeczno-kulturalnego pod okiem mistrza. W programie mogą wziąć udział wszyscy młodzi artyści i animatorzy kultury bez wzgledu na kierunek studiów.

Do udziału w programie ?1/1 Mistrz i Uczeń? organizatorzy zapraszają wszystkich młodych twórców i animatorów kultury w wieku 18-35 lat, którzy mają pomysł na działanie społeczno-kulturalne w dziedzinach: fotografia dokumentalna, film dokumentalny, design społeczny, projekty interdyscyplinarne, animacja kultury. Uczestnicy projektu będą mieli szansę pracować nad swoim dziełem pod opieką mistrzów: uznanych artystów i animatorów. Mentorami są: Zofia Bisiak, Janusz Byszewski, Jolanta Dylewska, Bożena Szroeder, Zbigniew Libera, Oskar Dawicki, Jerzy Porębski, Tomasz Tomaszewski, Tadeusz Rolke, Zofia Zaorska. Każdy z wybranych uczestników uzyska grant na rozwinięcie i zrealizowanie swojego pomysłu, oraz otrzyma wsparcie coachów i trenerów. Szczegółowe informacje o warunkach udziału są dostępne na stronie internetowej programu www.1na1.e.org.pl. Rekrutacja uczestników potrwa do połowy sierpnia, zaś warsztaty i prace nad autorskimi projektami ? do lutego 2014.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych ?ę? od lat wspiera młodych twórców proponując działania umożliwiające rozwój ich umiejętności. Relacja mistrz ? uczeń to hasło na początek tej drogi, która często staje się prawdziwie partnerską wymianą doświadczeń, poglądów. Program realizowany jest wspólnie z Fundacją LOTTO Milion Marzeń, której jednym z podstawowych obszarów działalności jest kultura i sztuka.

Źródło inni Klienci. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nominacje do Piernikowej Alei Gwiazd

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy