Wiadomości branżowe

Nowa aplikacja muzyczna eskaGO teraz na Samsung Smart TV

Teaser

Aplikacja eskaGO jest już dostępna na telewizorach Samsung Smart TV oraz na odtwarzaczach Blu-ray z platformą Smart Hub z 2012 oraz 2013 roku. Została przygotowana przez Grupę Radiową Time, w skład której wchodzą: Radio ESKA, Radio Eska ROCK, Radio WAWA i Radio VOX FM.

Aplikacja zapewnia dostęp do bogatej treści nowej platformy internetowej eskaGO.pl. Mogą z niej korzystać za darmo wszyscy użytkownicy platformy Samsung Smart TV uzyskując dostęp do kilkudziesięciu kanałów radiowych i telewizyjnych on-line. Kanały są zróżnicowane pod względem brzmienia i pogrupowane zgodnie z klimatem muzycznym głównych stacji. Prezentują muzykę z różnych gatunków, od rocka przez hip-hop, R&B, pop, muzykę klubową, aż po hity światowych i krajowych list przebojów. Są one dostępne zarówno w wersji audio jak i wideo, ponieważ w serwisie znajdziemy także sześć kanałów telewizyjnych. Oprócz telewizji muzycznych ESKA TV i POLO TV na platformie umieszczone zostały również kanały z klipami wideo, dobranymi pod kątem formatu muzycznego poszczególnych stacji ? ESKA ROCK TV, WAWA TV, VOX TV i ESKA PARTY TV.

Aplikacje muzyczne na Samsung Smart TV
eskaGO to już kolejna aplikacja muzyczna, którą mogą cieszyć się użytkownicy platformy Smart TV. Fanów nowoczesnych, jak i starszych brzmień z pewnością zainteresują dostępne na platformie aplikacje globalne, takie jak coraz bardziej popularne Spotify i Deezer, oraz aplikacje polskie.

Aplikacja Tuba.TV umożliwia stworzenie własnej telewizji muzycznej, dostosowanej do indywidualnych gustów i potrzeb. Wyszukuje teledyski i umożliwia tworzenie playlist m.in. oparciu o ulubionych artystów, gatunki muzyczne i nazwy stacji. Można również skorzystać z gotowych tematycznych kanałów z najpopularniejszymi stylami muzycznymi, wśród których są m.in. Rock, Pop, Dance, Hip-Hop i Rap, Polskie Przeboje, czy też największe przeboje z różnych dekad muzycznych. Ponadto, Tuba.TV oferuje tysiące klipów, także w jakości HD.

Tuba FM pozwala na wyszukanie muzyki m.in. w oparciu o ulubionych artystów, gatunki i nazwy stacji radiowych, a RadioPolska Stacja.pl umożliwia wybór kanału z bogatej oferty radiowej (od muzyki biesiadnej, folkowej, przez jazz, lounge, disco polo, pop, rock, bollywood i R&B) i cieszenie się z nieograniczonego dostępu do muzyki za darmo.

Polskie Radio to aplikacje Czwórka Polskie Radio i Polskie Radio. Aplikacja radiowej Czwórki zapewnia dostęp do wielu gatunków muzycznych, wśród których są: rock, pop, ballady, ambitne, industrial, ale też takie wydarzenia jak Konkurs Chopinowski czy popularne Przeboje Lata z Radiem. Dodatkową funkcją jest możliwość oglądania na żywo Programu Czwartego Polskiego Radia ? Radia z Wizją. Aplikacja Polskie Radio to z kolei 100 kanałów radiowych, ponad 100 tysięcy materiałów audio i kilka tysięcy materiałów wideo na żądanie. Za jej pośrednictwem można także korzystać z najnowszych wiadomości i materiałów z takich serwisów jak: sport, gospodarka, muzyka, kultura, nauka, historia, dzieci i wielu innych.

Serwis RMFon.pl zawiera obecnie ponad 80 internetowych kanałów radiowych o zróżnicowanym repertuarze ? od muzyki elektronicznej, przez R&B, dance, pop, rock po heavy metal. Poza streamingiem audio, RMFon.pl umożliwia fanom przegląd płytotek, dostęp do biografii, kalendarium, informacji o koncertach, galerii foto i wideoklipów. W ofercie znajdują się stacje dedykowane muzycznym gatunkom (np. RMF Rock), poszczególnym wykonawcom (np. RMF Depeche Mode), audycjom znanym z anten stacji Grupy RMF (np. RMF POPLISTA) oraz zupełnie nowe internetowe projekty radiowe (eLO RMF ? program w całości przygotowywany przez uczniów krakowskich szkół średnich).

Listę aplikacji muzycznych uzupełnia Radio NRJ/ENERGY ? radio wraz z popularnymi stacjami “HIT MUSIC ONLY” dostępne jest już w 15 krajach Europy. Aplikacja wyświetla wszystkie niezbędne informacje, takie jak tytuł piosenki, artystę czy prezentera radiowego, który akurat prowadzi audycję. W celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych usług udostępnianie są również lokalne rozgłośnie, na przykład niemieccy słuchacze obok kanałów tematycznych mają dostęp do stacji ENERGY Berlin.

Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy