Przeboje Wiadomości branżowe

Nocna impreza z Forza Horizon – poczuj klimat festiwalu

Warszawa, 19 października 2012 ? Firma Microsoft, producent konsoli Xbox 360 oraz wydawca gry Forza Horizon ma przyjemność zaprosić wszystkich fanów gier wideo, szybkiej jazdy i elektryzującej muzyki na imprezę Forza Horizon w ramach kolejnej edycji Xbox Night, w nocy z 25 na 26 października. Pokazy odbędą się jednocześnie w czterech miastach w Polsce, w klubach: Padbar w Lublinie i Wrocławiu, Siódemki w Łodzi oraz Lucid w Warszawie.

Do dyspozycji gości zostaną udostępnione stanowiska z grą Forza Horizon, na których jeszcze przed oficjalną premierą, będzie można sprawdzić jak jeździ się różnego rodzaju maszynami (od samochodów znanych z naszych ulic, przez klasyki motoryzacji aż po najbardziej ekskluzywne auta sportowe świata) po otwartych drogach stanu Kolorado i w wyścigach organizowanych w ramach Festiwalu Horizon.

W programie imprez przewidziano również konkursy ? w każdym z miast, do zdobycia będą dziesiątki gadżetów związanych z Forza Horizon, natomiast zawodnicy, którzy wykażą się najlepszą znajomością serii Forza, zabiorą do domu egzemplarze gry.

Na zmęczonych nocnymi wyścigami czekać będą również orzeźwiające napoje i przekąski. Startujemy 25 października, o godzinie 21:00, by jeszcze przed premierą poczuć się jak na Festiwalu Horizon.

O Forza Horizon

Gra Forza Horizon na konsolę Xbox 360 będzie dostępna w oficjalnej dystrybucji w pełnej, polskiej wersji językowej od 26 października 2012 r. Edycja standardowa będzie zawierać lokalizowane dialogi oraz napisy. Edycja Limitowana będzie dostępna w oryginalnej wersji angielskiej. W sprzedaży znajdą się również zestawy składające się z konsoli Xbox 360 wyposażonej w dysk twardy o pojemności 250 GB i gry Forza Horizon wraz z miesięcznym abonamentem na usługę Xbox LIVE Gold oraz zestaw złożony z kierownicy bezprzewodowej i gry.  

Limitowana Edycja Kolekcjonerska gry ?Forza Horizon? otwiera natychmiastowy dostęp do statusu VIP. W ramach pakietu, gracze otrzymają:  

  • Stylizowane, metalowe opakowanie Steelbook?
  • Specjalną przepustkę Festival Ticket, otwierającą dostęp do ekskluzywnej zawartości dodatkowej w Xbox LIVE
  • Dodatek premierowy zawierający 5 samochodów do gry
  • Pakiet pięciu schematów malowania samochodów
  • Pakiet ?Forza Horizon? Accelerator 

Zamówienia przedsprzedażowe na Standardowe i Limitowane wydanie gry ?Forza Horizon? można składać u autoryzowanych sprzedawców. Lista sklepów jest dostępna na stronie http://www.xbox.com/pl-PL/Marketplace/Product/forza-horizon/buy-now. Tylko w Polsce, oferta zakupu przedpremierowego dowolnego wydania będzie premiowana pakietem zawartości dodatkowej, zawierającym wszystkie 5 bonusowych samochodów dostępnych w dniu premiery gry, wśród nich: 2012 Aston Martin Virage, 2011 Mercedes-Benz SLS AMG, 2010 Ferrari 458 Italia, 2010 Nissan 370Z i 2010 Volkswagen Golf R.

Similar Posts