Przeboje Wiadomości branżowe

Najnowszy numer Polska Wita pełen pomysłów na zimową szarugę

Grudniowo-styczniowy numer magazynu Polska Wita przedstawia zimę jako atrakcyjną porę roku, przekonując do niej czytelników propozycjami spacerów, wycieczek i wypraw po polskich górach. Miłośników aktywnego trybu

Grudniowo-styczniowy numer magazynu Polska Wita przedstawia zimę jako atrakcyjną porę roku, przekonując do niej czytelników propozycjami spacerów, wycieczek i wypraw po polskich górach. Miłośników aktywnego trybu życia ucieszy artykuł „Zimowy motobajer”, a tych, którzy powoli przygotowują się do świąt, zaskoczą niezwykłe przepisy na tradycyjne polskie dania, pochodzące z bogatych kaszubskich dworów.

Szybko znikające promienie słoneczne, deszcz i chłodne dni zniechęcają nas do wyjścia z domu. Najnowszy numer Polska Wita pokazuje, że ta pora roku wcale nie musi być spędzana wyłącznie przy kominku. Magazyn proponuje 10 górskich wycieczek, które mogą być pokonane pieszo i na nartach. Trasy zostały opracowane z myślą o zarówno mniej doświadczonych, jak i bardziej zaawansowanych turystach. Bajkowa sceneria śnieżno-białych gór, stawy pokryte taflami lodu, zastygłe strumienie wodospadów – to tylko niektóre widoki, dla których warto zaufać propozycjom Polska Wita i tegorocznej zimy wybrać się w góry.

Miłośników adrenaliny z pewnością ucieszą terenowe wyprawy na skuterach, airboatach, motobojerach oraz poduszkowcach. Jeśli te terminy niewiele Wam mówią – zajrzyjcie do artykułu z działu „Moto-turystyka” i przekonajcie się, co ma do zaoferowania zimowy plener.

Autorzy najnowszego numeru Polska Wita pomyśleli również o tych, którzy rozpoczynają przygotowania do świąt. Magazyn przedstawia niezwykłą Wigilię po kaszubsku. Podsuwa również przepisy na tradycyjne polskie dania – zupę owocową, lina w śmietanie z kurkami, frykasy… Być może skłonią Was one do poszukiwania w kuchni nowych inspiracji i smaków?

W zimowym numerze nie zabrakło też pomysłów na sylwestrowy bal. Monika Węgrzyn, redaktor naczelna magazynu Polska Wita, zaprasza czytelników do Doliny Pałaców i Ogrodów, która otoczona górami, malowniczo ozdobiona pagórkami i stawami, poprzecinana potokami i rzeczkami stała się inspiracją dla niemieckich romantyków.

Polska Wita to nie tylko magazyn, lecz także powiązany z nim portal społecznościowy www.polskawita.pl, gdzie znajdziecie wiele propozycji na długie zimowe wieczory, garść informacji na temat jarmarków bożonarodzeniowych, a także przewodniki, opisy tras turystycznych oraz część społecznościową, umożliwiającą m.in. poznanie opinii innych turystów. Portal dysponuje również bazą miejsc usługowych związanych z turystyką (biura podróży, wypożyczalnie sprzętu sportowego, restauracje) oraz miejsc noclegowych (hotele, motele, gospodarstwa agroturystyczne).

A to już wiesz?  Bella Skyway Festival filmowo!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy