Wiadomości branżowe

Najnowsze bestsellery w atrakcyjnych cenach w Lidlu

Już od 7 października w sklepach sieci Lidl rusza atrakcyjna promocja dedykowana wszystkim miłośnikom dobrej literatury. W ofercie znajdą się najnowsze książkowe bestsellery w cenach znacznie niższych od ceny okładkowej!

 W Lidlu dostępne będą najnowsze powieści zarówno polskich jak i zagranicznych autorów, a różnorodność dzieł sprawi, że każdy entuzjasta czytania znajdzie dla siebie coś interesującego.

 Zupełną nowością w polskich księgarniach jest ,,Doktor Sen?? Stephena Kinga, czyli kontynuacja kultowego ,,Lśnienia?.  Mistrz grozy i trzymania czytelników w ciągłym napięciu powraca w wielkim stylu z kontynuacją losów Dana Torrance?a. Polska premiera książki ,,Doktora Sen?? odbyła się 24 września, a już teraz w Lidlu można kupić egzemplarz tej książki za jedyne 27,99zł (cena okładkowa 42,00zł).

Równie interesującą pozycją w ofercie Lidla jest ,,Kronos??,  jednego z najwybitniejszych polskich pisarzy ? Witolda Gombrowicza. Prywatny dziennik Gombrowicza, wydany kilkadziadziesiąt lat po śmierci pisarza, to największe wydarzenie literackie ostatnich lat. Każdy, kto chce przekonać się o wyjątkowości osobistych zapisków Witolda Gombrowicza, może nabyć ,,Kronos?? w Lidlu za 27,99zł (cena okładkowa 39,90zł).

 Wielbiciele szwedzkich kryminałów także nie będą zawiedzeni. W ofercie Lidla znajdzie się ostatnia powieść H?kana Nessera, jednego z najpopularniejszych skandynawskich autorów na świecie. ,,Kobieta ze znamieniem?? to  kolejna odsłona serii o komisarzu Van Veeterenie (19,99zł, cena okładkowa: 29,90zł).

 W ofercie Lidla znajdzie się też coś dla młodzieży i amatorów przygodowych trylogii. Losy mieszkańców państwa Panem rządzonego przez okrutne władze zmusząjące podległe rejony do brania udziały w krwawym turnieju, zostały przedstawione w trylogii Suzanne Collins. Pierwsza część, pt. ,,Igrzyska śmierci?? będzie dostępna w Lidlu za jedyne 19,99zł (cena okładkowa 29,90zł).

W sumie, już od 7 października w Lidlu będzie dostępnych dziewięć bestsellerowych tytułów w bardzo konkurencyjnych cenach. 

 

 

Źródło Lidl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #atne   #dla   #ebooki   #Firma Virtualo   #kny   #kwot   #nie   #oraz   #przygotowa   #tylko   #tytu