Przeboje Wiadomości branżowe

Najbardziej oczekiwana gra roku już w sprzedaży

POLSKA PREMIERA BATTLEFIELD 3Nowatorska technologia Frosbite 2, przełomowy tryb rozgrywki wieloosobowej oraz zrealizowana z hollywoodzkim rozmachem kampania fabularna. Oto Battlefield 3 – najważniejsze wydarzenie branżowe roku i dziesiątki

POLSKA PREMIERA BATTLEFIELD 3

Nowatorska technologia Frosbite 2, przełomowy tryb rozgrywki wieloosobowej oraz zrealizowana z hollywoodzkim rozmachem kampania fabularna. Oto Battlefield 3 – najważniejsze wydarzenie branżowe roku i dziesiątki godzin wspaniałej zabawy dla miłośników dobrej rozrywki.

Battlefield 3 jeszcze przed swoim, niezwykle oczekiwanym, rynkowym debiutem, stał się grą pod wieloma względami rekordową. Cały nakład Edycji Limitowanej został w Polsce wyprzedany jeszcze przed premierą. Dzięki 23 tysiącom przedpremierowych zamówień, nowa produkcja studia DICE ustanowiła polski rekord branży gier wideo. Dostępna przez ograniczony czas wersja beta pobrana została na całym świecie 9.5 miliona razy, deklasując największych nawet rywali. Co więcej, według szacunków studia DICE, w betatestach wzięieło udział aż 200 tys. naszych rodaków. Przed najbardziej oczekiwaną grą tego roku jest z pewnością jeszcze wiele spektakularnych sukcesów, a wielka przygoda milionów graczy rozpoczyna się właśnie dziś – Battlefield 3 nareszcie trafił do sprzedaży.

Dzięki kampanii single player, gracze poczują się niczym bohaterowie wojennego filmu akcji rodem z Hollywood. Poznając historię oskarżonego o zdradę sierżanta Blackburna weźmiemy udział epickich bitwach i potyczkach na ulicach Teheranu, Nowego Jorku, Paryża, irackiego Kurdystanu i wielu innych, doskonale znanych i rozpoznawalnych miejsc na całym świecie. Gracze wcielą się w rolę m.in. żołnierza piechoty morskiej, pilota ponaddźwiękowego myśliwca, czy też operatora czołgu i odkryją spisek, mający na celu śmierć milionów niewinnych istnień.  Współautorem scenariusza trybu fabularnego jest znany pisarz i były żołnierz elitarnej formacji SAS, Andy McNabb.

Battlefield 3 w wersji na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360 dostępny jest w pełnej polskiej wersji językowej. Profesjonalny dubbing gry zrealizowany został przez studio, które wsławiło się m.in. docenioną przez graczy i media branżowe polską wersją językową gry Battlefield Bad Company 2.

„Battlefield 3 ma najlepsze odgłosy z pola bitwy jakie kiedykolwiek zdubbingowano w naszym kraju.” – twierdzi www.dubscore.pl, największy w Polsce serwis traktujący o dubbingach w grach wideo.

A to już wiesz?  FiiO M5 – Nie tylko wyjątkowo mały

Entuzjastów oryginalnych wersji językowych pragniemy poinformować, iż dostępne w Polsce egzemplarze Battlefield 3 (na PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360) dają możliwość dowolnego wyboru wersji językowej. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by w nową grę DICE grać z angielskim dubbingiem i polskimi napisami.

Wielokrotnie nagradzane studio DICE raz jeszcze udowadnia, iż na rozgrywkach sieciowych zna się, jak nikt inny w branży. Uznany tryb multiplayer, ustanawiający nowe standardy dla całego gatunku wojennych gier akcji, pozwoli rywalizować ze sobą nawet 64 osobom jednocześnie w różnorodnych trybach zabawy oraz na licznych mapach. 

Zastosowanie nowatorskiej technologii Frosbite 2.0, pozwoliło studiu DICE na stworzenie gry o najpiękniejszej oprawie wizualnej w historii. Niezależnie od tego, czy gracz przedzierać będzie się przez wąskie uliczki Teheranu, czy też stanie do walki na otwartej przestrzeni, czekać będą go niezapomniane doświadczenia oraz oprawa, jakiej nie oferowała dotąd jeszcze żadna gra. Podatne na zniszczenia środowisko, realistyczne animacje – oto Battlefield 3.

Polska kampania reklamowa Battlefield 3 będzie jedną z największych w historii rodzimej branży rozrywkowej. Bardzo dużego wsparcia grze udzieliły również sklepy, zarówno internetowe, jak i tradycyjne.

„Wiedzieliśmy, że gracze chcą otrzymać Battlefielda 3 jak najszybciej i że liczy się dla nich każda godzina. Dlatego, choć była to jedna z największych premier w historii naszego sklepu Gram.pl, zrobiliśmy wszystko, by wysłać je od razu po tym, gdy towar wjechał do naszego magazynu.” – powiedział Wiktor Cegła, dyrektor zarządzający Gram.pl. – „Najbardziej cieszy nas jednak to, że gracze są zadowoleni z tego, co otrzymali, że gra spełnia ich oczekiwania”

„Premiera Battlefield 3 była dla naszego sklepu wydarzeniem bez precedensu – takiego oblężenia i histerii jeszcze nie przeżyliśmy.” – powiedział Tomasz Nowrot, menedżer sklepu PSX Extreme.

A to już wiesz?  PKO Bank Polski sponsorem gdyńskiego Festiwalu

Jednocześnie informujemy, iż wszyscy zainteresowani mają ostatnią szansę nabycia Edycji Limitowanej Battlefield 3 w wersji PlayStation 3. Tylko przez najbliższy weekend edycja ta będzie dostępna w formie cyfrowej sklepie PlayStation Store.

Więcej informacji na temat gry znaleźć można na łamach jej oficjalnego serwisu, pod adresem www.battlefield.com.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy