Wiadomości branżowe

Maria Peszek w Ochu – pierwsza odsłona nowej trasy koncertowej

Po sukcesie płyty JEZUS MARIA PESZEK i 3 tras koncertowych, jakie Artystka po jej premierze zagrała, po około 90 koncertach i nagranej w tym czasie płycie ?live?, charyzmatyczna Maria Peszek wraz ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje. 

Premiera kolejnego projektu, nazwanego najprościej – MARIA PESZEK – odbędzie się w warszawskim Och-Teatrze. To właśnie tam w sobotę 18.10 Maria Peszek z zespołem zagra pierwsze dwa koncerty po przerwie.

Tym razem usłyszymy bardziej przekrojowy materiał: coś starego, coś pożyczonego, coś innego… Znając Marię, na pewno nie obejdzie się bez niespodzianek. Jedyne, czego można być pewnym, to że będą to koncerty pełne emocji i energii, jak sama Artystka mówi:

?To niesamowite uczucie, gdy stoisz na scenie i widzisz takie żywiołowe reakcje, kiedy ludzie śpiewają głośniej niż ty. Taki emocjonalny odbiór publiczności pokazuje, że to, co robię, ma sens. Jeśli otrzymuję tak olbrzymi odzew z tamtej strony, to wiem, że warto było się narażać, znosić ataki i iść własną drogą?.

Bo Marię Peszek można kochać albo nienawidzieć, ale nie można pozostać obojętnym. Po prostu trzeba ją zobaczyć.

Sobota, 18 października, godz. 18:30 i 21:00, Och-Teatr w Warszawie. Bilety dostępne są w kasie teatru lub na stronie www.ochteatr.com.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło Och-Teatr. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy