Łukasz Garlicki zagra niezłego cwaniaka w ?Galerii?

W listopadzie do ekipy serialu ?Galeria? dołączy Łukasz Garlicki. Zagra kuzyna Sebastiana (Jakub Wróblewski) czyli Waldka spod Wałbrzycha, który niespodziewanie zwala mu się na głowę.

Waldek pojawia się w serialowej galerii w najmniej odpowiednim momencie. W dniu, który nie jest dla Sebastiana najszczęśliwszy. Chłopak chce zaprosić Kasię (Paulina Chapko) na randkę, ale ktoś ciągle przeszkadza. A do tego jeszcze przyjeżdża Waldek, który oświadcza, że właśnie stracił robotę i chce się u Sebastiana zatrzymać. Tłumaczy, że niby na chwilę, ale gdy później Sebastian żąda by się wyprowadził, Waldek stawia warunek: - Znajdź mi pracę w galerii. I jakimś cudem, bo Waldek spóźnia się na rozmowę kwalifikacyjną, dostaje posadę ochroniarza, zostaje na dłużej. Wkrótce potem zaprzyjaźnia się z Pinokiem (Vienio, raper Piotr Więcławski), który proponuje mu wspólny interes. Panowie montują kamerki w przebieralniach do podglądania i nagrywania przebierających się kobiet. Chcą te filmiki sprzedawać w Internecie. Jak się nietrudno domyślić będzie z tego niezła afera. Waldkowi nie będzie do śmiechu, ale widzom z pewnością tak.

Łukasz Garlicki, współautor niezwykle popularnego ?Projektu Warszawiak? mówi, że po raz kolejny wciela się w rolę cwaniaka: - Waldek nie garnie się do pracy, chciałby być utrzymywany przez Sebastiana, jest takim naciągaczem, cwaniakiem i leniuchem ? kreśli swojego bohatera Garlicki. - To na czym mi zależało to by dodać mu trochę wdzięku i lekkości. Myślę, że wiele osób powinno go zrozumieć. Asymilacja w nowym miejscu nie jest na początku łatwa. Ciekawym rysem tej postaci jest to, że kryje w sobie pewną tajemnicę z przeszłości. Ale jaką nie zdradzę. Warto oglądać i samemu ją odkryć ?  zachęca Garlicki. Wątek z jego udziałem będzie można śledzić już od 8 listopada. ?Galeria? jest emitowana od poniedziałku do czwartku w TVP 1 o godz. 18. 45.

Authors

Related posts

Top