Wiadomości branżowe

Lato mocnych wrażeń na Letniej Scenie Złotych Tarasów

Rusza kolejna edycja Sceny Letniej Złotych Tarasów, która jak co roku mieścić się będzie na zewnętrznym placu centrum. Wydarzenie, które przez całe wakacje gromadzi mieszkańców Warszawy, ma w tym roku do zaproponowania, prócz muzyki na żywo, dużą dawkę emocji sportowych! Transmisje na żywo meczów Mundialu i Bundesligi, zmagania kolarzy w Tour de France, Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce oraz w Pływaniu, a także tenisowy US Open ? to tylko niektóre ze zmagań sportowych, jakie będziemy mogli śledzić na Letniej Scenie. Kibicować będzie znacznie łatwiej i przyjemniej w otoczeniu restauracji, które na czas rozgrywek przygotowały oferty specjalne. Sportowe emocje w Złotych Tarasach potrwają do końca sierpnia.

Letnia Scena w Złotych Tarasach serwuje:
na początek dobre towarzystwo
jako danie główne sport i różnorodna kuchnia
a na deser muzyka na żywo

Zlokalizowana w samym centrum Warszawy, otoczona różnorodnymi restauracjami Letnia Scena Złotych Tarasów, to doskonałe miejsce, by odpocząć po całym dniu pracy lub spędzić czas w gronie znajomych kibicując ulubionym zawodnikom bądź drużynom.

A okazji ku temu z całą pewnością tego lata nie zabraknie!

Już 12 czerwca (czwartek) w Brazylii rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Liczący sobie już dwadzieścia lat Mundial stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, które gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Dla wszystkich, którzy chcą poczuć sportowe emocje w większym gronie Scena Letnia Złotych Tarasów jest miejscem idealnym.

Pozostając w klimacie piłki nożnej trzeba przyznać, że równie ciekawie zapowiadają się rozgrywki Bundesligi, które również będziemy mieli okazje zobaczyć podczas transmisji na żywo w Złotych Tarasach. 22 sierpnia rusza nowy sezon, który polskich kibiców może zainteresować szczególnie z powodu rosnącej popularności naszych piłkarzy grających w lidze niemieckiej. W sezonie 2014/2015 zagra osiemnaście drużyn, w których zakontraktowanych jest już ponad dwudziestu Polaków*!

Ucieszą się także fani tenisa, którzy na Scenie Letniej będą mieli możliwość śledzenia meczy 114. już konkursu US Open, który odbędzie się w Nowym Jorku. W tym roku Polskę reprezentować będą Agnieszka i Urszula Radwańskie, Jerzy Janowicz, Rafał Kubot oraz grający w deblu Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.

Na sportowej scenie Złotych Tarasów zagoszczą jeszcze dwa wydarzenia wysokiej rangi – Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce i Mistrzostwa Europy w pływaniu – oba w drugiej połowie sierpnia.

 

Transmisja wydarzeń sportowych:

Czerwiec/Lipiec

Mundial 2014 – 12 czerwca – 13 lipca!

Lipiec

Tour de France (5 – 27 lipca)

Indywidualne Mistrzostwa Europy na Żużlu (6 i 20 lipca oraz 9 sierpnia i finał 19 września)

Sierpień

Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce 12-17 sierpnia

Mistrzostwa Europy w pływaniu 13 – 24 sierpnia

Kolarska Vuelta od 23 sierpnia – 14 września

Tenisowy US Open od 25 sierpnia – 8 września

Nowy sezon Bundesligi – od 22 sierpnia!

Doskonałym uzupełnieniem dla sportowych emocji będzie muzyka na żywo, której tradycyjnie już na Letniej Scenie Złotych Tarasów nie może zabraknąć.

Kalendarium:

Poniedziałek 20.00 ? koncert muzyczny audio

Wtorek 13.00 – 15.00 ? muzyka na żywo

Środa 13.00 – 15.00 ? muzyka na żywo

Czwartek 18.00 – 20.00 ? muzyka na żywo

Piątek 18.00 – 20.00 ? muzyka na żywo

Sobota 18.00 – 20.00 ? muzyka na żywo

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło Złote Tarasy. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy