Przeboje Wiadomości branżowe

Konkurs fotograficzny "Niezwykły każdy dzień"

Obecna chwila to wszystko co mamy i każda może być niezwykła, jeżeli tylko zdecydujemy się to dostrzec. Zmień kąt widzenia, nabierz swobody ruchów i ostrości spojrzenia, a wokół Ciebie pojawią się niezwykłe obrazy, które tylko czekają na to, aby je zarejestrować.

Konkurs fotograficzny “Niezwykły każdy dzień” zorganizowany przez firmę Nokia i serwis SwiatObrazu.pl to nie tylko szansa na wyjątkowe nagrody, to również okazja do świetnej zabawy oraz zmiany sposobu postrzegania każdego dnia.

Aby zgłosić zdjęcie do konkursu należy:

  • zalogować się (lub zarejestrować  i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl/nokia lub SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika wraz z odpowiedzią na pytanie “Sprawdź na Lumia.pl i napisz w jakich 3 kolorach będzie dostępna Nokia Lumia 800?”
  • wysłać zdjęcie za pomocą wiadomości MMS na numer telefonu 694 162 403 wraz z podaniem imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz odpowiedzią na pytanie “Sprawdź na Lumia.pl i napisz w jakich 3 kolorach będzie dostępna Nokia Lumia 800?”

Wszystkim Uczestnikom konkursu życzymy powodzenia i z niecierpliwością oczekujemy na fotografie!

Konkurs trwa od 23 stycznia do 22 lutego 2012 roku.

Regulamin

Galeria konkursowa


Nagrody

I miejsce – Nokia Lumia 800
II miejsce – Nokia Lumia 800
III miejsce – Nokia Lumia 800

Dwa wyróżnienia – Nokia Lumia 800


Nagroda publicznośc
i

Autorzy dziesięciu najwyżej ocenionych przez publiczność zdjęć otrzymają album fotograficzny Mecek.kom.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Allegro Gra Eko   #butelki   #dego   #facebooku   #jest   #litr   #nie   #tylko   #wielkiej orkiestry   #wod   #Woodstock