Przeboje Wiadomości branżowe

Koncertowa środa w Carlsberg FanCamp

Carlsberg FanCamp to miasteczko kibiców pełne nie tylko sportowych emocji, ale również muzycznych wrażeń. Oprócz dopingu kibiców, w Carlsberg FanCampie można usłyszeć na żywo koncerty gwiazd polskiej sceny

Carlsberg FanCamp to miasteczko kibiców pełne nie tylko sportowych emocji, ale również muzycznych wrażeń. Oprócz dopingu kibiców, w Carlsberg FanCampie można usłyszeć na żywo koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej. W najbliższą środę w Warszawie zagra grupa KAMP! i DJ Puoteck, a w Sopocie Skinny Patrini oraz DJ Mibro.

W Warszawie o godzinie 20:30 będzie można posłuchać łódzkiego trio KAMP!, prezentującego muzykę elektroniczną od francuskiego house’u przez chillwave do new disco. Uwielbiana przez publiczność grupa koncertowała już w Londynie, USA oraz Moskwie. W ubiegłym roku KAMP! wystąpił jako support podczas polskiej trasy koncertowej zespołu Hurts.

O 21:30 na warszawską scenę Carlsberg FanCamp wkroczy jeden z najpopularniejszych głosów w Polsce – DJ Puoteck, którego można usłyszeć w Radiu ESKA, kiedy odlicza 20 najgorętszych kawałków wybranych przez słuchaczy. Jego sety są odzwierciedleniem bezwarunkowej miłości do muzyki house, choć sięga w nich również po produkcje z pogranicza gatunku. Jak mówi jego motto: „nie ma utworów, których nie można ze sobą zmiksować, trzeba im tylko na to pozwolić”.

Sopot od godziny 20:00 zaleje fala dźwięków produkowanych przez niezwykle ekscentryczny duet Skinny Patrini. Wykonują muzykę z pogranicza post-punku, electro i cold-wave. Anna Patrini i Michał „Skinny” Skórka są także autorami utworów wykorzystanych w ścieżce dźwiękowej „Galerianek” Katarzyny Rosłaniec. Ich koncerty to audiowizualny performance – psychodeliczne wizualizacje oraz ekstrawaganckie stroje to element obowiązkowy ich występów.

Zaraz po elektryzującym duecie scenę przejmie DJ Mibro – reprezentant trójmiejskiej sceny Dj’skiej. Od 2009 roku nieprzerwanie jest jedynym rezydentem Sopockiego Dream Clubu. W swoich setach prezentuje między innymi mieszankę stylów Rnb, Funk, Disco, House oraz Klasyków lat 80 i 90 starannie wyselekcjonowanych i serwowanych w przeróżnych bootlegach, remixach i mashup’ach. Obecnie trwają prace nad jego pierwszym mixtape, który ukaże się w połowie 2012 roku.

A to już wiesz?  Game Industry Trends 2014 już 2 - 3 października w Warszawie

 

Na wszystkie koncerty wstęp jest bezpłatny.

 

WARSZAWA – 20.06.2012

Carlsberg FanCamp ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 przy Centrum Olimpijskim na Żoliborzu
KAMP!  godz. 20:30
Dj Puoteck godz. 21:30

 

SOPOT -20.06.2012

Carlsberg FanCamp – Hipodrom wejście od ul. Łokietka

Skinny Patrini godz. 20:00

Dj Mibro godz. 21:15

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy