Wiadomości branżowe

infoWire.pl uruchamia własne studio telewizyjne

Studio telewizyjne w infoWire.pl to odpowiedź na zainteresowanie rynku komunikacją wideo, a także rosnące zapotrzebowanie mediów na profesjonalne treści wideo. Inwestycja zwiększa możliwości produkcyjne i pozwala tworzyć innowacyjne formy filmowe.

Od początku roku infoWire.pl korzysta z własnego, profesjonalnego studia telewizyjnego. Umożliwia ono między innymi realizację zdjęć z wykorzystaniem wirtualnej scenografii. Przestrzeń może być dostosowana do potrzeb Klienta (np. spójna z jego identyfikacją wizualną), albo wybrana z istniejących szablonów. Studio pozwala na realizację materiałów wideo na żywo, a gotowe nagranie dostępne jest natychmiast po zakończeniu zdjęć. Dla współpracujących z serwisem mediów oznacza to szybszy dostęp do aktualnych informacji.

W dużym jak na potrzeby telewizji internetowej studiu, wyposażonym w profesjonalne oświetlenie i sprzęt telewizyjny, możemy w czasie rzeczywistym umieścić prezentera w zaprojektowanym wcześniej wirtualnym otoczeniu ? mówi Michał Wiśniowski, odpowiedzialny za produkcję filmową infoWire.pl oraz videoPR.pl. – Oznacza to możliwość realizacji debat, prezentacji biznesowych i konferencji online w standardzie jakościowym niespotykanym dotychczas w tym segmencie rynku. Otwiera też drogę do produkcji zupełnie nowych formatów ? podsumowuje.

Studio będzie udostępniane podmiotom zainteresowanym profesjonalną komunikacją wideo w Internecie. Możliwe jest również tworzenie firmowych telewizji internetowych, skierowanych do odbiorców wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasi Klienci coraz poważniej myślą o realizacji własnych telewizji firmowych. Chcemy im w tym pomagać, dostarczając nie tylko technologię, ale również zaplecze produkcyjne i wiedzę, którą czerpiemy z doświadczeń videoPR.pl i infoWire.pl  ? mówi Marek Woźniak, prezes zarządu netPR.pl. – Jeszcze w tym roku wprowadzimy do oferty rozwiązanie dla firm oraz mediów, zainteresowanych tworzeniem serwisów wideo z wykorzystaniem naszych zasobów i kompetencji technologicznych – dodaje.


dostarczył infoWire.pl

Źródło netPR.pl. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts