Przeboje Wiadomości branżowe

?In vitro. Czekając na dziecko? Pierwsza polska seria dokumentalna o in vitro na TLC

Teaser

Już 15 października na antenie TLC premiera nowego programu dokumentalnego ?In vitro. Czekając na dziecko? ? sześcioodcinkowej serii przedstawiającej temat zapłodnienia in vitro. Jest to pierwsza seria dokumentalna poświęcona temu zagadnieniu w całości wyprodukowana w Polsce.

Widzowie programu będą świadkami dramatycznych zmagań sześciu par, znajdujących się w różnych fazach leczenia niepłodności. Poznamy motywacje bohaterów, dowiemy się, z jakimi trudnościami i emocjami wiązały się ich poprzednie próby zajścia w ciążę. Będziemy im towarzyszyli w długim i wyczerpującym procesie, jakim jest zapłodnienie in vitro. W tym czasie pary będą musiały podjąć niezwykle trudne decyzje, a szczęśliwy finał nie będzie pewny. Bardzo ważnymi postaciami są także lekarze. Ich rolą będzie nie tylko pomoc bohaterom programu, będą również przewodnikami widzów po tajemnicach i kontrowersjach związanych z zapłodnieniem in vitro.

Zdjęcia do programu?In vitro. Czekając na dziecko? powstały w klinice nOvum ? specjalizującej się w leczeniu niepłodności. Oprócz wzruszających historii par oraz wspaniałych postaw lekarzy, w programie zobaczymy również gości specjalnych. Wśród nich będą: Wojtek Zamysłowski ? najstarsze dziecko kliniki nOvum oraz Agnieszka Ziółkowska, która jako pierwsza Polka przyszła na świat dzięki metodzie in vitro. Poznamy również profesora Mariana Szamatowicza ? ojca polskich badań nad in vitro oraz Annę Krawczak ? prezes Stowarzyszenia Nasz Bocian, udzielającego pełnego wsparcia rodzinom starającym się o dziecko. W programie usłyszymy też głos ikony polskiego dokumentu, czyli Krystyny Czubówny.

?In vitro. Czekając na dziecko? zostało wyprodukowane przez Endemol dla Discovery Networks.

Premiera ?In vitro. Czekając na dziecko? we wtorek, 15 października, o godz. 22.30 na TLC.

 

Źródło Discovery Networks. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy