Przeboje Wiadomości branżowe

Gwiazdy doręczyły przesyłki empik.com

Gwiazdy doręczają przesyłki empik.com!

Muchy, Popkultura, Rafał Brzozowski, Future Folk, Ewelina Lisowska ? taki skład wprowadził wczoraj spore zamieszanie w życiu Warszawiaków. Gwiazdy umówiły się z klientami empik.com na odbiór przesyłek w 4 punktach stolicy. Klienci empik.com otrzymywali swoje paczki za darmo, razem ze specjalnym prezentem ? występem na żywo każdego z wykonawców. Ewelina Lisowska wstrząsnęła publicznością przed Liceum im. Słowackiego na Ochocie, razem z Rafałem Brzozowskim ? który zagrał też przy pomniku Kopernika na Krakowskim przedmieściu. Popkultura dostarczyła swoją paczkę pod Empik Junior na Marszałkowskiej ? gdzie także pojawił się Future Folk ? dając niesamowity popis swoich wokalnych i instrumentalnych możliwości. Ostatnia przesyłka wylądowała przy słynnym Planie B i Charlotte na Placu Zbawiciela ? gdzie brawurowo zagrały Muchy. Specjalne podziękowania należą się warszawskiej Policji i Straży Miejskiej ? patrole interwencyjne naprawdę rozumieją znaczenie słów ?spontaniczne koncerty?.

Dużą sensację wywołał również Czarny Roman, który pojawiał się na każdym koncercie i współtworzył krajobraz festiwalowy, wraz z patrolami służb porządkowych. Warszawiacy bawili się świetnie ? tak jakby wszyscy umówili się na popularne ostatnio flash moby. Najpierw pojawiał się autobus, potem spod czapek i kapturów coming out robiły gwiazdy. W momencie gdy rozpoczynał się 10-cio minutowy koncert ? tłum ludzi dziko kłębił się pod autobusem. 20 minut później było już po wszystkim, a autobus pędził doręczać kolejne przesyłki.

Urodziny empik.com to niezłe wyzwanie, bo wszystkie zespoły grały absolutnie ?na żywo? ? kawał zabawy, gdzie zespoły dawały z siebie 1000% przez 10 minut. Potem natychmiastowa zawijka i jazda dalej w absolutnej partyzantce.

Fun z dostarczania paczek był naprawdę ogromny. Przez jeden dzień zobaczyliśmy jak działa sklep internetowy i dostarczyliśmy jedną pakę z ?małym? bonusem jakim był skromny koncert naszej formacji. Reakcje ludzi ? nie do opisania ? szczególnie podobało nam się zaburzenie ruchu chodnikowego o 18.00 przy Marszałkowskiej ? kiedy wszyscy wracali do domów. Zatrzymaliśmy 200 metrów bieżących chodnika. Naprawdę mocne urodzinowe uderzenie. ? powiedział Maciej Olbrych z Popkultury. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #adys   #Bank   #jagiello   #jest   #komorowski   #Muzeum Narodowym   #oraz   #pko bank polski   #Polski   #ponad   #Unii Europejskiej