Wiadomości branżowe

GRUPA 365NET i TEEKANNE zapraszają na audycję “Five o’clock”

GRUPA 365NET zaprasza już jutro o godzinie 17.00 na kolejny z cyklu recitalów wybitnych muzyków w Programie Drugim Polskiego Radia. Wyemitowany zostanie jak zawsze w programie Five o’clock, w którym udział mogą wziąć również słuchacze stacji. TEEKANNE jako Sponsor programu częstować będzie słuchaczy koncertu aromatyczną herbatą.Audycje z cyklu Five o’clock to

Teaser

GRUPA 365NET zaprasza już jutro o godzinie 17.00 na kolejny z cyklu recitalów wybitnych muzyków w Programie Drugim Polskiego Radia. Wyemitowany zostanie jak zawsze w programie Five o?clock, w którym udział mogą wziąć również słuchacze stacji. TEEKANNE jako Sponsor programu częstować będzie słuchaczy koncertu aromatyczną herbatą.

Audycje z cyklu Five o?clock to spotkania z wybitnymi muzykami, rozmowy połączone z krótkim recitalem, a to wszystko – z udziałem słuchaczy! Jest to niewątpliwa okazja do spotkania najlepszych artystów na żywo oraz obejrzenia, jak powstają profesjonalne audycje radiowe.

Programy z cyklu Five o?clock prowadzi Agata Kwiecińska. W pierwszej w historii audycji Five o?clock gośćmi byli muzycy Royal String Quartet – wielokrotnie nagradzanego, popularnego nie tylko w Polsce kwartetu smyczkowego. W kolejnych koncertach udział brali

Uczestnicy spotkań poza wyjątkową muzyką mogą rozkoszować się gorącą, aromatyczną herbatą TEEKANNE. Dotychczas odbył się jeden koncert z produktami TEEKANNE, w ostatnią sobotę, tj. 23.11. Współpraca TEEKANNE z Polskim Radiem obejmuje także trzy kolejne koncerty z udziałem słuchaczy ? 30 listopada, 7 grudnia i 21 grudnia.

– Rozmowy z muzykami to nasz radiowa codzienność, rzadko jednak mamy okazję prosić ich, by w trakcie opowiadania o swojej działalności artystycznej pokazali, jak pracują nad interpretacjami; by na żywo zagrali najtrudniejsze fragmenty utworów, z którymi się zmagają; by wyjaśnili, na czym one polegają. ? tak na oficjalnej stronie programu o audycji opowiadają jej twórcy. – Teraz szansę na poznanie tajemnic muzycznej i radiowej kuchni mają także Państwo ? do udziału w audycji zapraszamy publiczność. ? zachęcają.

Skojarzenia związane z dobrą herbatą oraz emocje związanych z muzyką powstaje nietypowe, które na długo pozostanie w pamięci uczestników koncertu.

– Aromatyczna herbata i dobra muzyka od zawsze idealnie do siebie pasują ? kojarzą się z relaksem, odpoczynkiem, przyjemnym spędzaniem wolnego czasu. ? mówi Katarzyna Leszczyńska, Event Manager GRUPA 365NET TEEKANNE chętnie wspiera ambitne projekty, ponieważ sama ma do zaoferowania produkt wysokiej jakości. ? dodaje.

GRUPA 365 NET to innowacyjna agencja działająca w obszarze cross-marketingu zintegrowanego wpieranego najnowszymi osiągnięciami technologii w dziedzinie komunikacji PR.Proponujemy kompleksową obsługę 360 oraz doradztwo w obszarze strategii reklamy, marketingu, promocji i PR. Jesteśmy ekspertami działań online w sieci Internet – gdzie rozwijamy projekty o silnym potencjalne komercjalizacji.
 
NR1WINTERNECIE.pl to nasz adres www i miejsce, o które zabiegamy dla naszych klientów.

Więcej na: http://www.NR1wINTERNECIE.pl 

A to już wiesz?  Pierwszy koncert konkursowy z cyklu ?Otwarte Wtorki z NuPlays? już za nami

http://www.grupa365net.pl oraz http://www.facebook.com/grupa365net 

 

 

 

Źródło GRUPA 365 NET. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy