Przeboje Wiadomości branżowe

?Galeria?: matka Karoliny zginie i zabierze ze sobą tajemnicę

Karolina (Magdalena Turczeniewicz), główna bohaterka serialu „Galeria” przeżyje w najbliższych odcinkach kolejny dramat. Dziewczynie, która dopiero co otrząsnęła się po kradzieży, w wypadku zginie matka (Grażyna Wolszczak).
Najpierw Karolina i jej matka zostały okradzione. Pieniądze zniknęły wraz samochodem, kiedy one robiły zakupy. A ta gotówka była niezwykle ważna. Miała pomóc spełnić marzenie Karoliny o własnej pracowni biżuterii. Chciała ją uruchomić w galerii, ale straciła zaliczkę na najem lokalu. W tej sytuacji rękę do Karoliny wyciągnie Woydatt (Tomasz Dedek), właściciel centrum handlowego. Zaproponuje dziewczynie współpracę. Właśnie wtedy, kiedy Karolina  odzyska nadzieję, że może nie wszystko jeszcze stracone, jak grom z jasnego nieba spadnie na nią wiadomość – matka w ciężkim stanie leży w szpitalu. Barbara wpadnie pod samochód. Zaledwie chwilę po tym jak odkryje, że ojcem jej córki jest właśnie Woydatt. Był jej pierwszą miłością. Szukała go przez lata. I pechowo nie zauważy auta, kiedy zaaferowana będzie dzwonić w tej sprawie do Karoliny. Potem będzie jeszcze próbowała powiedzieć o tym córce, kiedy dziewczyna przybiegnie do szpitala. Jednak z powodu ciężkich obrażeń i skomplikowanej operacji jej organizm nie wytrzyma. W trakcie rozmowy umrze, zabierając ze sobą tajemnicę. Właśnie ona jest głównym motorem akcji w serialu „Galeria”. Jednak od początku zna ją tylko widz. Uwikłani w tę historię bohaterowie nie mają pojęcia o więzi łączącej Karolinę i Woydatta. A to nie będzie bez znaczenia dla ich dalszych losów. Z pewnością skomplikuje relację Karoliny i właściciela galerii. Woydatt współczując Karolinie, będzie chciał jej pomóc i zbliży się do niej. Z kolei to nie spodoba się jego zazdrosnej córce Anicie (Julia Pietrucha). Nie będzie to także łatwa sytuacja dla Adama (Bartosz Porczyk), który zakochał się w Karolinie i jednocześnie szuka zemsty na Woydacie.
Natomiast Barbara mimo śmierci nie zniknie zupełnie z życia córki, ani z serialu. Będzie się pojawiać w wyobrażeniach Karoliny. W ważnych chwilach dziewczyna będzie rozmawiać z matką w myślach, wyobrażać sobie co by jej doradziła. Wszystko wkrótce w Jedynce, od poniedziałku do piątku, o godz. 17. 30.

Similar Posts