Przeboje Wiadomości branżowe

Filmy dla zakochanych w aplikacji Strefa VOD na Samsung Smart TV

Z okazji zbliżających się Walentynek w aplikacji Strefa VOD będzie można znaleźć specjalną zakładkę dedykowaną zakochanym, którzy pragną spędzić ten wyjątkowy czas tylko ze sobą lub w gronie zaprzyjaźnionych par. Od 14 do 17 lutego użytkownicy platformy Samsung Smart TV będą mogli skorzystać z Walentynkowej propozycji i obejrzeć za darmo 15 pięknych filmów o miłości. Będą one dostępne w specjalnej zakładce “Walentynki” w aplikacji Strefa VOD w panelu użytkownika Smart TV.

Dostęp do filmów będą mieli posiadacze telewizorów Smart TV, kin domowych i odtwarzaczy Blu-ray Samsung serii D oraz telewizorów z serii E z interfejsem Smart Hub. Aby skorzystać z darmowej, walentynkowej propozycji wystarczy dokonać rejestracji a następnie zalogować się do Strefy VOD. Potem pozostaje już tylko wspólne oglądanie wybranych filmów.

Jest to doskonała alternatywa dla par, które chcą spędzić ten czas razem i nacieszyć się wzajemnie swoją obecnością. W domowym zaciszu i z dala od zgiełku przepełnionych restauracji i kawiarni, zakochani będą mogli za darmo obejrzeć takie filmowe hity jak: Vicky Christina Barcelona; Kochankowie; Miłość na wybiegu; Miłość. Nie przeszkadzać!; Wszyscy mówią: kocham Cię; Zajście awaryjne; Wciąż ją kocham; Zakochana na zabój; Para na życie; Niewinny pocałunek; Wybacz, ale będę Ci mówiła skarbie; Kobieta na Marsie; Mężczyzna na Wenus; Pierwszy raz i Ekstremalne randki.

Katalog Strefy VOD to nie tylko najnowsze filmowe hity, ale także  informacje o filmach, zwiastuny i zapamiętywania ulubionych tytułów. Każdego miesiąca katalog Strefy VOD powiększa się o kilkanaście nowych filmów. Wszystkie pozycje dostępne są na życzenie. Aby korzystać z pełnej oferty programowej, wystarczy zarejestrować konto, zalogować się do platformy i wykupić dostęp.

Wyjątkowa selekcja Walentynkowa została przygotowana specjalnie dla użytkowników Samsung Smart TV.

Samsung Electronics R&D Poland
Samsung Electronics Research & Development Polska jest jednym z największych i najszybciej rosnących ośrodków badawczo-rozwojowych branży nowoczesnych technologii w Europie Środkowo-Wschodniej i największym poza centralą w Korei Południowej centrum badawczym Samsung na świecie. Jego głównym zadaniem jest dostarczanie zaawansowanego oprogramowania do odbiorników cyfrowej telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej oraz telewizorów LCD i odtwarzaczy Blu-ray. Ośrodek tworzy także aplikacje i oprogramowanie dedykowane urządzeniom mobilnych na całym świecie, w tym na platformę Samsung Smart TV. Istniejące od 2000 roku, warszawskie biuro Samsung R&D zatrudnia obecnie ponad 1000 pracowników. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.rd.samsung.pl

Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach ? telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy