Przeboje Wiadomości branżowe

Euroszał i mecz o wszystko z Czechami tylko z EskaTV

Euroszał ogarnął już wszystkie możliwe stacje telewizyjne, a gorączka Mistrzostw Europy w piłce nożnej udzieliła się również EsceTV i to na kilka różnych sposobów. 

Jednym z połączeń pomiędzy UEFA EURO 2012 a EskaTV to obecność stacji w oficjalnych Kioskach Prasowych, które zostały przygotowane przez Grupę PKP na czas trwania Mistrzostw. Będą one dostępne w miastach, w których rozgrywają się mecze – Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław – oraz w Krakowie. 

W specjalnie na tą okoliczność przygotowanych pomieszczeniach zaaranżowano Kioski Prasowe, z których mogą korzystać dziennikarze po wcześniejszej akredytacji. Wszystkie punkty będą zorganizowane w budynkach dworców. Każdy Kiosk będzie wydzieloną strefą z połączeniem z Internetem poprzez wi-fi dostępną tylko dla dziennikarzy.

Co ważne, każdy z Kiosków Prasowych jest wyposażony w telewizor, na którym można na bieżąco śledzić wydarzenia z boisk EURO. Dzięki TK Telekom, które zapewniło bezpieczny, autoryzowany dostęp do sygnału oraz ESKATV we wszystkich lokalizacjach można obserwować wydarzenia z piłkarskich stadionów. W ofercie telewizyjnej znajdzie się m.in. właśnie blok ESKATV News, w trakcie którego na antenie ESKATV pojawią się informacje o wydarzeniach „z Euro”. „We wszystkich lokalizacjach dostępne będą duże, 40-to calowe telewizory. Jedyny wyjątek stanowić będzie Warszawa, gdzie przewidujemy większe zainteresowanie mediów w związku z tym w warszawski Kiosk wyposażymy w 50-cio calowy odbiornik” – mówi Maciej Domagała, Dyrektor Zarządzający Eska TV.

Euroszał ogarną już wszystkich, nawet przedstawicielki płci pięknej, które na co dzień mniej interesują się piłką. ESKA pamięta również o tych, którzy opierają się szaleństwu mistrzostw w Polsce i na Ukrainie.

W trakcie trwania Mistrzostw będzie można wygrać dwie oryginalne piłki UEFA EURO 2012. Konkurs “EskaTV jest jedna a piłki są dwie” będzie szansą dla… pań właśnie. Najłatwiejszym sposobem przepędzenia panów sprzed telewizorów wydaje się zapewnienie im emocji piłkarskich „na żywo”. W konkursie rozdamy dwie oryginalne piłki mistrzostw z nadzieją, że pomogą one choć trochę w zmobilizowaniu panów do spędzania wolnego czasu na boiskach – mówi Igor Nurczyński, Dyrektor Programowy EskaTV. Konkurs startuje już dziś, 14 czerwca 2012 roku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Adobe Photoshop   #Adobe Photoshop Lightroom   #film   #HDRI