Przeboje Wiadomości branżowe

Energizer rysuje światłem podczas Skyway?a

Weź udział w niezwykłej instalacji i własnoręcznie oświetl Toruń latarką Energizer Hard Case Professional Rechargeable podczas czwartej edycji Międzynarodowego Festiwalu Światła Skyway w Toruniu!

Niekonwencjonalna instalacja będzie odbywać się codziennie podczas trwania festiwalu (21 sierpnia od 21.00 do 24.00 oraz w dniach 22?25 sierpnia od 20.30 do 24.00) na Rynku Staromiejskim w Toruniu. W artystycznych działaniach z zakresuguerilla lighting, czyli ?partyzantki oświetlenia? może wziąć udział każdy, kto ma siłę? ujarzmić latarkę Energizer dalekiego zasięgu. W rozpoczynających się co kwadrans warsztatach ?kreatywna grupa? dowodzona przez artystów specjalizujących się w niekonwencjonalnym wykorzystaniu światła w przestrzeni miejskiej, będzie tworzyć ulotne instalacje świetlne, współgrające z unikalną architekturą Rynku Staromiejskiego.

Działania z zakresu guerilla lighting, czyli ?partyzantki oświetlenia?, ukazują potencjał kryjący się w nowoczesnym projektowaniu oświetlenia.

Racjonalne wykorzystanie energii w życiu codziennym jest kluczowe dla projektów tego typu. Świadome dbanie i bycie odpowiedzialnym za swoje najbliższe otoczenie jest dokładnie tym, co firma Energizer rozumie i realizuje w ramach swojej misji ?That?s positive energy? czyli szerzeniu pozytywnej energii ? mówi Wiktoria Jaroma, Bussiness Development Executive Energizer Flashlights and Rechargeables.

Podczas ostatniego dnia festiwalu, w sobotę 25 sierpnia, na fasadzie Domu Harcerza zostaną zaprezentowane zwycięskie prace oraz film ?Rysowanie światłem?, przygotowane w ramach prowadzonego przez Energizer konkursu.

Latarki Energizer będą dodawać pozytywnej energii również multimedialnej projekcji w urokliwej Dolinie Marzeń ? ?Duck Soap pozytywnie oświetla Energizer?. Instalacja belgijskiej grupy artystycznej Het Pakt odwołuje się do najlepszych wzorców nieco absurdalnego humoru rodem z Monty Pythona. Na dziesięciometrowym ekranie projekcyjnym wyświetlana jest postać narratora ? bohatera instalacji. Towarzyszą mu mechaniczne kaczki, które w zabawny, a często niekonwencjonalny sposób reagują na polecenia narratora. Kaczkom i widzom drogę oświetlają latarki Energizer Headlight 6 LED.

W tym roku Energizer po raz pierwszy oświetla toruński Skyway. Z pomocą publiczności chcemy pokazać wszystkim, że latarka ma niejedno imię i może być przydatna przy różnych okazjach. Praktyczny aspekt używania latarek będzie demonstrowany przez ?oświetlonych? przez nas festiwalowych wolontariuszy. Z drugiej strony, poprzez różne atrakcje pokażemy, że dobrze dobrana latarka to również praktyczny gadżet, który może być wykorzystywany na tysiąc sposobów ? dodaje Wiktoria Jaroma.

Najnowsze produkty Energizer będzie można kupić w promocyjnych cenach na specjalnym stoisku promocyjnym na Rynku Staromiejskim.

Festiwalowe centrum konferencyjno-prasowe będzie miało swoją siedzibę w toruńskim Hotelu Bulwar.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy