Aktualności

Empik zaprasza na spotkanie z Cezarym Pazurą

INFORMACJA PRASOWA, EMPIK
Sierpień 2014 r.

Empik zaprasza na spotkanie z Cezarym Pazurą
W poniedziałek, 1 września, warszawski salon Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej zaprasza na spotkanie z Cezarym Pazurą. Znany aktor będzie promował kolekcję Empiku ?Kilerzy?, która sięga po najbardziej znane i lubiane cytaty z dwóch części kultowej komedii Juliusza Machulskiego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Cezary Pazura jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. Zagrał dotąd w ponad 60 filmach i otrzymał wiele nagród filmowych. Jest miedzy innymi wielokrotnym laureatem Złotej Kaczki oraz dwukrotnym Złotych Lwów Gdańskich. Rola w filmie ?Psy 2. Ostatnia Krew? przyniosła mu nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów w Valenciennes. Grał u najlepszych polskich reżyserów: Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego, Juliusza Machulskiego i Władysława Pasikowskiego.

Niezapomniane kreacje aktorskie stworzył w takich filmach jak choćby: ?Sztos?, ?Chłopaki nie płaczą?, ?Kariera Nikosia Dyzmy?, ?Ajlawju?, ?Szczęśliwego Nowego Jorku? czy kultowej komedii Juliusza Machulskiego ?Kiler?, która doczekała się swojej kontynuacji pod tytułem ?Kiler-ów 2-óch?. To właśnie na cytatach z obydwu części filmu bazuje kolekcja Empiku.

Na kubkach ceramicznych, torbach na ramię, podkładkach pod kubek, talerzach ceramicznych, magnesach na lodówkę, T-Shirtach, fartuchach i rękawicach kuchennych oraz skarpetkach pojawią się między innymi cytaty: ?Masz być jak bulterier!?, ?Tu Ryba. Wzywam Cię, Akwarium!?, ?Co ja za to kupię? Waciki?!? czy ?No, i kto jest debeściak?!?

Kolekcja ?Kilerzy? jest dostępna w salonach Empik oraz na empik.com.

——————————————————–
Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W ponad 200 salonach Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów papierniczych, dekoracji do domu, akcesoriów kulinarnych, produktów i zabawek edukacyjnych, gier planszowych i gadżetów podróżniczych a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla ponad 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce nowe, ciekawe i warte zauważenia.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy