Przeboje Wiadomości branżowe

Ekskluzywne wydanie autobiografii Urszuli Dudziak ?Wyśpiewam wam wszystko? tylko w Nexto

Urszula Dudziak, polska piosenkarka, która stała się gwiazdą amerykańskiego Broadway’u, wydała swoją autobiografię „Wyśpiewam wam wszystko” nakładem wydawnictwa KAYAX. Nexto udało się uzyskać wyłączność na format elektroniczny tego tytułu i wydać go w ekskluzywnej wersji.

Wyjątkowość oferowanej edycji polega na pokazaniu prawdziwej różnicy między klasyczną, papierową książką a wersją elektroniczną, która oferuje całą gamę dodatkowych możliwości. “Wyśpiewam Wam Wszystko” to jedna z pierwszych w Polsce e-książek multimedialnych, przygotowana przez firmę eLitera  – mówi Joanna Ćwiklak, właścicielka wydawnictwa eLitera. – Wspomnienia Urszuli Dudziak można nie tylko przeczytać – można także posłuchać piosenek w wykonaniu Autorki i przeglądać bogatą galerię blisko 200 archiwalnych zdjęć.

E-book “Wyśpiewam Wam Wszystko” to początek nowej jakości na rynku książek elektronicznych, które mogą być coraz częściej wzbogacane o materiały audio i wideo, dając tym samym czytelnikom więcej niż znajdą w tradycyjnej książce papierowej. Książka w wersji ePUB i MOBI zawiera ponadto wcześniej nigdzie niepublikowane materiały z sesji fotograficznej piosenkarki.

Przez następny miesiąc sklep www.Nexto.pl ma wyłączność na ten tytuł na rynku książek elektronicznych. Planowana jest specjalna kampania promocyjna, podczas której „Wyśpiewam wam wszystko” będzie dostępne w sprzedaży w atrakcyjnej cenie.

„Wyśpiewam wam wszystko” – Urszula Dudziak (ebook)O Nexto.pl

Nexto.pl jest w Polsce liderem w zakresie sprzedaży książek i prasy w wersji elektronicznej. Każdy z produktów znajdujących się na Nexto.pl można nabyć taniej, bezpiecznie, w najnowocześniejszej dostępnej technologii oraz szybciej za pomocą błyskawicznych zakupów “1 kliknięciem”.

Sklep Nexto.pl został wyróżniony miejscem w pierwszej dziesiątce najlepszych sklepów internetowych w Polsce w 2010 i 2011 roku w rankingu portalu Money.pl w kategorii “Kultura i rozrywka”.

Nexto.pl dostarcza technologię oraz e-publikacje dla jednej z największych sieci komórkowych w Polsce – Plus. Firma współpracuje obecnie z ponad 120 wydawnictwami z Polski i zagranicy. Partnerami są również Wirtualna Polska, Samsung, ASUS. Głównym inwestorem jest fundusz inwestycyjny MCI Management. NetPress Digital, spółka zarządzająca sklepem Nexto.pl, znalazła się także w gronie najlepszych firm technologicznych w Europie w ramach konkursu RED HERRING 100.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy